Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja? Valami komoly?

Mi a baja? Valami komoly?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyam(6 honapos) Az utobbi idobe azt vettem eszre,hogy nagyon remeg. Olyan mintha csak razna a hideg. Aztan abba hagyja. Es utana megint normalisan viselkedik.

A baratommal szoktam veszekedni eloszor akkor vettem eszre azt hittem,hogy talan azert csinalja. De nem hiszem. Mivel maskor is csinalja. Tegnap este is mikor haza jottem munkabol :S

Mi baja lehet? Nem hiszem,hogy beteg. Semmi mas baja nincsen.

Elore is koszi a valaszokat


2010. szept. 19. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Fél, vagy fázik.

Ha fázik, akkor így próbálja melegíteni magát...

De lehet hogy öröklődött betegség...

Vidd el állatorvoshoz :)

Amúgy milyen fajta kutya?

2010. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok kutyánál alap feltétel, hogy remegjen, ha izgatott, pl a tacskónál. Ha stressz éri vagy csak nagyon izgatott egy új hely vagy személy miatt, akkor is remeghet. Vagy ha fél.

A másik, hogy fázik, de ha benti kutya, akkor nem valószínű. Ha nem látod, hogy sokat fekszik, vagy fáj valamije, vagy levert, akkor nem hiszem, hogy gond lenne.

2010. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hogyan reagál a kérdező ha reszket a kutty?

szokták-e büntetni az ebet és hogyan?

stb. stb.

szerintem a félelem, stressz, izgatottság bármelyik lehet...ahogyan említette is a kérdező veszekedéskor tünt fel neki...ha ezt a viselkedést sikerült megerősíteni 2-3 alkalommal akkor elég lehet a "szerető gazdi" látványa is később, h ugyanazokat a tüneteket produkálja a kutya

2010. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én kutyám nagyon fifikásan akkor is csinálja,ha azt akarja,hogy vele foglalkozzam /persze azért mert észrevette,hogy az első időkben amikor ezt csinálta én is megijedtem,mint te és elkezdtem babusgatni-most már rutinból csinálja,ha unatkozik/. de akár a lábát is fájlalja a színésznő ha arról van szó.

az enyém bolognese. lehet,hogy a tiéd is csak figyelemre vágyik

2010. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
milyen fajtáról van szó?
2010. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!