Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami környezetbarát...

Van valami környezetbarát módszeretek a kutyagumi összeszedésére?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy egy tökéletesen ártalmatlan dolgot neylonba burkolunk és máris környezetszennyezővé tesszük. És sajnos nekem dupla zacsi is kell mert nem bírom idegekkel ha átszakad. :D
2022. jún. 20. 19:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
23%
Ha folyékonyat fosik a kutya azt hogy szeditek fel?
2022. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ezt a környezetbarát zacsit megnézem bár a link szerint csak komposztba dobva lebomló, nekem azért ilyesmi nincs. A félelmem az átlyukadás a hivatalos kutyagumis zacskókkal, de hátha ezeknek jobb az anyaga.
2022. jún. 20. 20:14
 13/32 A kérdező kommentje:
11. Nos nekem sokszor van ilyen problémám, nem egyszerű a nem egészen szilárdat felnyalábolni egyáltalán. A sok kínlódásba szakad át a zacsim mindig.Ezért átálltam a papírtörlő + dupla zacsira. De nagyon aggaszt a környezetszennyezés emiatt. :(
2022. jún. 20. 20:15
 14/32 anonim ***** válasza:
80%

off.


Akik a lebomló zacsit használják, utána hová dobják?


Én panelban lakom szóval séta közben vagy kuka/kutyatolett de így meg nem sok értelme van a lebomló zacskónak. Ugyanúgy elégetík a többi szeméttel együtt. Nem?

2022. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%

Akkor a kutyad etrendjet at kene nezni, valami nem oke.

A jo kaki puha, de egyben van, nem tul folyos.

En meg soha nem papirtorloztem az utcat, fel tudom szedni egy darab zacsiba.

Aki meg azt irta, hogy szorjunk homokot a szarra, annak a kutyaja akkor meg soha nem kakilt jardara/ utcara gondolom. Kicsit vicces is lenne igy otthagyni.

2022. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%
A kutyaürülék NEM trágya. A kutya ugyanis - tessék meglepődni - ragadozó. A ragadozók ürüléke nem tesz jót a növényzetnek, nem alkalmas trágyának.
2022. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Újságpapír -> doboz

Papírral együtt kidobod, dobozt (pl tejfölös vödör, fagyis doboz) kimosod, újra használod

2022. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
96%
16osnak igaza van, amúgy a bio zacsit mondtam volna én is.
2022. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
17%

Kutya az kell,de a sz*ra az legyen környezet barát..

Ha a környezettel akarnál törődni eleve nem tartanál kutyát,meg úgy semmit.Ne a zacskó legyen a legnagyobb bajod,a bio zacskó se ér semmit úgysem.Komposztba dobva bomlik le,de egyetlen kukás sem komposztba hordja a kutyaszaros zacsikat az utcai kukából,és lebomló kutyakakis kuka külön még nincs ami ilyen helyre vinné kifejezetten az ilyen lebomlós cuccokat.

Ergo pénz kidobás,mert drágább is.


Egyébként pont ezt nem értettem soha.mindig az a drágább ami kevesebb erőfeszítéssel,kevesebb anyagból készül vagy épp nem tartalmaz ezt-azt,mégis drágább mert egészséges vagy épp környezet barát.

Baba popsitörlő,tusfürdők és sok más is azért drága,mert kevesebb dolgot tesznek bele,natúr cuccos.Hát fizessek én többet azért,hogy ne rakjon bele rám vagy másra ártalmas cuccot? Vicc.😂

2022. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahj,tényleg,még komposztba dobva sincs értelme :D
2022. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!