Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg baj, ha nem szeretek...

Tényleg baj, ha nem szeretek egy ágyban aludni a kutyával?

Figyelt kérdés

A többi kutyagazdi el van képedve ha ezt mondom, ők mondják, hogy ők el sem tudnák képzelni, hogy a kutyák nélkül aludjanak.

Én is kipróbáltam, de egy egyszemélyes ágyban alszok és a kutyám meg elterült mint a nagyalföld én meg kuporogtam mellette. Sokszor felébredt, hogy kicsit nyújtózzon vagy álmában járt a lába, ilyenkor néha jól arcbavágott vagy majdnem kirúgta az ölemből a laptopot vagy alólam a párnát vagy ha aludtam, felébresztett.

Ha kicsit megmozdultam, akkor meg ő riadt fel.

Plusz a takarón is mindig "összevesztünk", mert ő ráfeküdt, nekem meg úgy kellett kihúznom alóla, hogy ne ébresszem fel, ami nem sikerült, máskülönben a takaró csücske jutott volna nekem.

Ráadásul ettől a kuporgástól fájt a hátam másnapra.

Pár nap után feladtam, azóta a saját kosarában alszik én meg az ágyamban.

De minden kutyás ismerősöm teljesen kiakad ezen.

Tényleg baj, ha én egyedül szeretek aludni?


2022. jún. 21. 00:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek a kutyámmal aludni. Az én ágyamban a férjem és néha gyerekeim aludhatnak. A kutyim aludjon az ō "fészkében."
2022. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Maya Bunnyheart ***** válasza:
84%

Nem baj, miért lenne az? Az a lényeg hogy te is és a kutyád is kényelmesen aludjatok.


Nálunk pl úgy van hogy télen vagy amikor hűvösebb van akkor velem alszik a kutyám az ágyban, de ilyenkor nyáron nem mert én sem akarok vele aludni meg ő sem velem.

2022. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

En amstaffal alazom egyszemelyes matracon,ha epp nincs melege. Sajnos legtobbszor melege van. :(


Paplan problem: 2 paplan van behuzva. A labamboz tessekelem keresztbe. Aztan vmikor mellettem terpeszkedik.

Volt mar sokszor,h kihuztam alola a paplant. :D

En imadom erezni a szagat meg a kutyam .

Laptopot parnat nem hasznalok.

2022. jún. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
A kutya nem a szeretőd, és állatnak amúgy sem ott a helye. Ennyike.
2022. jún. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem megy, nem kell erőltetni.
2022. jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy baj, egy szemelyes agyon en se viselnem el, eleg nagy hely kell nekem is, es a kutya is ki tud terulni, a kanapen szoktunk hevereszni napkozben, akkor nem is zavar, sőt szeretem hogy bujik a majdnem 40 kilos kis testevel, na de nehogymar az agyambol is kiturjon.
2022. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Nagytestű kutyát én sem engednék fel az ágyra, meg alapvetően olyat sem, amelyiknek hullik a szőre. Nekem kistestű kutyám van, nem szőrhullató fajta, ő az ágyon szokott aludni, bőven elférünk a 160 centisen. A páromat sem zavarja, ha ott alszik.
2022. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Én imádok a kutyámmal aludni, (mióta megvan, minden este vele alszom) de megértem ha másnak kényelmetlen. Én elviselem a horkolást, a fingást, az ágyról való ledúrást. :D
2022. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Ezt szerintem minden gazdi döntse el maga. Van, aki szeret együtt aludni a kutyával, van, aki nem, kár erről vitát nyitni. Nálam feljöhet a kutya, ha szeretne, de ilyen melegben inkább csak reggelre kuckózik mellém, az éjszakát a hűvös járólapon tölti az előtérben, még az ágyát sem használja a kánikulában, hidegben meg mellettem alszik el.
2022. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Nem is tanácsos, fertőzésveszélyes. Rengeteg zoonózist, parazitát átadhat az embernek, bármennyire is figyelsz a higiéniára, és 3 havonta férgetleníted.


Boldogok a tudatlanok!

2022. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!