Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány órakor érdemes vinni egy...

Hány órakor érdemes vinni egy német juhászkutyát sétálni?

Figyelt kérdés

Egész nap ráérek, de még sajnos nem igazán sikerült kialakítani a rutint, reggel korán és este viszem, mikor hogy, de mindig félek, hogy túl meleg van neki.

Szerintetek hány óra lenne a legideálisabb és mennyit menjünk olyankor? Szeret sétálni egyébként, órákat is ellenne.


2022. jún. 23. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Én 7-8 körül szoktam menni sétálni a kutyával, amikor már nem tűz a nap.
2022. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Ez attól is függ, hogy hol sétálnátok.

Egy erdős részen vagy valami víz partján, ahol fürödhet, a nap bármely időszakában biztonsággal sétálhattok, egy mezőn azért kerülném a 11-15 óra körüli hosszú túrákat, városi részen meg csekkold az aszfalt/beton/térkő hőmérsékletét, hogy nem túl meleg-e a mancsának.

Szerintem egy németjuhásszal 3 órát, 10-15 km-t simán lehet sétálni, de te látod a kutyát, ha elkezd lefeküdni, menjetek haza.

Nálunk a legkorábbi időpont amikor délután elindulunk a háromnegyed hat és van, hogy 9-fél 10-kor érünk haza. Reggel meg hét előtt a vadállatok miatt nem merek elindulni, de mivel olyankor nincs társaságom, max egy órát megyünk.

2022. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi most indulunk, en se birnam a hoseget, nem h9gy a hosszuszoru kutyam, 9ig meg boven vilagos van. :D
2022. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!