Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kan kiskutyát lehet...

Edi0617 kérdése:

Beagle kan kiskutyát lehet kapni Miskolcon ill miskolchoz közeli helyen max 6hónaposkorig és 14000ft ig? Aki tud irjon lécci. Nem kelltörzskönyves meg semmi extra.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
én tudok egy helyet ahol szoktak lenni beagle kiskutyák, de nemtudom, hogy mennyiért adják őket. a volt osztályfőnökömről van szó és Felsőzsolcán laknak. ha érdekel írj és elküldöm a telefonszámát ! :)
2010. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

persze hogy érdekel.:) próba szerencse hátha

köszi

2010. szept. 20. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
írtam neked emailt !
2010. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

érdeklődj az alábbi helyeken, biztosan tudnak ajállani neked Miskolc környékén is!

[link]


[link]

2010. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Ennyi pénzért nem fogsz fajtatiszta, oltott, egészséges kutyát kapni. Hozz inkább a fajtamentőktől, az ingyen van .. csak nem kölyök.

2010. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

11:49 nek

"az ingyen van"

Nincs ingyen a fajtamentés kutyái sem. Amolyan adományszerüséget kell érte fizetni. Amikor nálam volt ideiglenesen egy kutya akkor a chipet és oltásokat a gazdinak kellett állnia (14 ezer forint nem nagy cucc)

2010. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem fajtatiszta kutyáim vannak fajtamentőktől és "ingyen" kaptam őket. Később természetesen utaltam pénzt nekik, de csak az örökbefogadás után és nem volt elvárás az adomány. Mostanában amúgy is potyognak az égből a beaglek, az emberek megveszik mert cuki, és olcsón hozzá lehet jutni aztán rájönnek milyen nehéz a természete és a nevelése, rombol, átrendez, szökik, és már repül is a kuty.

Egyébként meg 100.000ft körül van egy egészséges fajtatiszta kutya, de mindenképpen 60.000ft felett. 14000ft keveréket vagy szaporítottat kapsz, és azoknál esélyes hogy beteg, gyenge, problémás, vagy csak szimplán nem rendelkezik a beagle tulajdonságaival.

2010. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!