Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy olyan kutyával meg lehet...

Egy olyan kutyával meg lehet szerettetni a vizet, aki alapból nem szereti? Nem is menekül, de nem rajong érte.

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutyát bármire rá lehet nevelni, nem olyan mint a macska
2022. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bevittem a németjuhászom kézben tartva.

Igaz kicsit összekarmolt, aztán a part felé úszott, de szóltam neki és megfordult -édes pofa-, és felém úszott...pontosabban rám.

Utána már bement magától és élvezte a vizet.

2022. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy megszereti-e valaha is, ha alapbol utalja, azt nem tudom, de nyilvan a gazda kedveert belemenni belemegy egy ido utan, ahogy az enyem is.


Nalunk is utalja a vizet, en nem is eroltetem. Persze probalkoztunk szamtalanszor, mostmar hajlando a tappancsat magatol is belemartani, ha furdos helyen vagyunk, de ennyi, uszni nem uszik :D

Mivel benti kutya, igy havonta furdetve van, azt turi, de latszik rajta, hogy nem a kedvenc tevekenysege.

2022. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nekem se sikerült.Odavittem a teli fürdőkádhoz,és mondtam neki,hogy látod víz,köszönj neki,erre vakkantott egyet.Mondtam a víznek is,hogy te is köszönj neki vissza,de a víz nem válaszolt.A kutyám látta hogy a víz bunkó,ezért otthagyta.
2022. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4.

Ez olyan székely észjárás... Nekem tetszett, némi vicc elkél.

2022. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mind különbözőek, nem imádhatja mindegyik egyformán a vizet, nem is érdemes erőltetni. Az enyém egész életében utálta, anyám párszor próbálta úsztatni, de mindig azonnal kimenekült a partra bepanírozni magát. A fürdetést elviselte, legalábbis egy idő után beletörődött, hogy nem hagyom kiugrani a kádból.
2022. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el kutyas szrandra es lassa,h mas kutya bemegy a toba . Abbol leszuri ,h nem veszelyes.
2022. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!