Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek volt már spicce mik a...

Akinek volt már spicce mik a tapasztalatai? Milyen a személyiségük?

Figyelt kérdés
Első kutyának jó lenne esetleg vagy nehéz a nevelésük?

2022. jún. 27. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutyasulis alap csoportunkban volt egy pomerániai gazdi, ő azt mondta, hogy néha kezd kifogyni az ötletekből, mit tanítson a kutyának, mert a kutyája nagyon igényli a trükktanulást, de amit már tud, az kevésbé fárasztja. Nem biztos, hogy mind ilyen, az övé ilyen, ők valószínűleg ebbe az irányba mennek tovább. Szóval ha kifognál egy ilyesmi kölyköt, akkor ez szempont, hogy szívesen foglalkoznál-e trükktanítással, esetleg érdekel-e a dog dancing.
2022. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó családi kutyák, alkalmazkodóak, más kutyákkal is simán elvannak, elkísérik a gazdit akárhová, a méretük és cukiságuk miatt szívesen is látják őket. A nevelésük ha fordítasz rá időt, nem lehetetlen,mert egyébként alkalmazkodóak, csak sokan mindent rájukhagynak.

Viszont hajlamosak ugatni, mindenkire felugrani, összevissza szaladgálni, szóval ahogy előttem is írták, mindig kell nekik feladatot adni, mert különben kitalál magának.

2022. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az én plüssmacim,végtelenül kedves,puszi osztó,bújik es simizteti magát,viszont nehéz a bizalmába férkőzni,de akit szeret árnyékként követ:)

Valóban okos es könnyen tanítható,játékos,igényli a figyelmet es a tanítást,párom tesói imádják lefárasztani a labda meg a dobálós játék a midnene.

Ha egyetlen dolgot változtathatnék rajta,bármennyire is szeretem,kicsit halkítanek rajta :D elég éles a hangja es sokat ugat mindent,amit hall,jelez,es ez eléggé jellemző erre fajtára a többi gazdi is ezt mondja. :)

2022. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Imádnivalóak, egy legyet se bántanának, gyerekbarátok, nyugodtak. Tiszta szívvel ajánlom őket
2022. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!