Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy 11 éves kutya rákos...

Ha egy 11 éves kutya rákos akkor mi a kilátása?

Figyelt kérdés

Van egy 11 éves kis kutyám és sajnos elég nagy rá az esély h rákos 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺.

Ma jön megnézni az orvos újra

Nagyon szeretném, hogy megmentse együtt nőttünk fel kerül amennyiben kerül de mentse meg.

Ha mégsem sikerül nekem többet kutya nem kell

19 éves vagyok egyébként így tényleg együtt nőttünk fel elsőosztályos voltam mikor kaptam


2022. júl. 1. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

A kezelés amúgyis megviseli az eb szervezetét, egy 11 évesét meg főleg. Nem akarlak elkeseríteni, bízz a legjobbakban, de készülj fel arra, hogy nagy valószínűséggel nincs sok hátra. Várjátok meg, mit mond a doki, ha kell kérjetek másodvéleményt egy szakállatorvostól. A daganatos kutyák és macskák fb csoportban biztosan tudnak ajánlani sorstárs gazdik.


Kitartás!

2022. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, hogy milyen daganata van. Ha emlődaganat, akkor kb 50%-ban jóindulatú, de ha rosszindulatú is és időben van elkapva, nem képezett még áttétet, akkor műtéttel eltávolítható és szerencsés esetben a kutyus teljes, fájdalommentes életet élhet továbbra is.

Ne keseredj el addig, ameddig nincs pontos diagnózis!

2022. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Igy nem nagyon fogtok haladni, be kell vinni a kutyat egy felszerelt rendelobe, ahol normalisan meg tudjak vizsgalni. Kijaros orvosra csak a penzt koltitek feleslegesen, az altatason kivul tul sok dolgot nem tud tenni otthoni korulmenyek kozott.

Tessek ravenni a szuleidet, hogy elvigyetek orvoshoz.

Volt egy kutyusom, aki rakos volt, de szerencsere mutheto volt, igy elt meg 3 evet, 15 evesen ment el.


Szoval ez nagyon sok dologtol fugg.

2022. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem a kora az elsődleges a kilátásainál, hanem a daganat típusa, elhelyezkedése, stádiuma (van-e áttét). Szurkolok!
2022. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
91%
Ahogy előttem írták, a daganat típusa lesz a döntő. Az enyémet 11 évesen el kellett engedni sajnos, áttétei voltak. Ultrahang, teljes vérkép, rendes kivizsgálás kellene. Mi 130 km-t vittük, mert csak ott van rendes felszerelt kórház.
2022. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Az orvosválasztáson legalább annyi múlik mint a kutyán. Egy jobban felszerelt állatklinika egy jobb orvossal szerintem megtöbbszörözi az esélyeket.
2022. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%
Kitartást kívánok bízok benne hogy meggyógyul és bíz benne te is! Ha nem rosszindulatú a daganat akkor szerencsétek van tényleg nagyon sok erőt kívánok biztos meggyógyul!
2022. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!