Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos szuka staffordshire...

10 hónapos szuka staffordshire terrier kutyusomat véletlen felcsinálta egy másik staffi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(Bocsii... nem az én kutyám. Csak így könnyebb volt feltenni...)
2010. szept. 20. 18:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%
18.41: nagy sansszal kap hozzá egy grátisz méhgyulladást, és akkor akkor kell ivartalanítani. Inkább most....
2010. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Norczy ***** válasza:
50%
bocs előttem lévő én is az elsőre gondoltam.
2010. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Norczy ***** válasza:
50%
mármint az első válazomnál előttem lévő!
2010. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
22%

Norczy ezt most nem értem=)

Én a második válaszoló vagyok.nekem írtad?

Mert én írtam rá a válszt.

2010. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%

Norczy ja most már értem=)Bocs, hogy így válaszoltam forrófejű vagyok=)

Egyetértek veled=))

tényleg bocsi!!

2010. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%
Ivartalaníttassátok! Ilyenkor is lehet még, nem kell több felesleges alom.
2010. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudtam, hogy látnoki képességeid vannak.

Több ezer kutya kap vetélést elősegítő injekciót, és nem kap méhgyulladást.


Ha van egy kis esze a kérdezőnek, akkor előbb injekció és csak baj esetén műtét.

Az ivartalanítás komoly műtét, és ahhoz is fiatal a kutya.

2010. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
94%

Az ebzeted még nagyon nem érett arra, hogy anya legyen. Fiatal szuka abszolút nem viseli jól a vemhességet. Csak saját fejlődésének kárára születhetnek meg a kölykök, mivel a szervezete számára hatalmas teher a vemhesség, hiszen még ő is fejlődésben van. Magyarán visszamaradhat a fejlődésben,kisebb vagy gyengébb marad,mivel a magzatok használják fel a testének felépítéséhez, erőnlétéhez szükséges tápanyagokat.

Ráadásul a túl fiatal szuka kölykei is gyengébbek, hajlamosabbak a fertőzésekre, mivel az ilyen szukák tejtermelése nagy általánosságban elég csapnivaló.


Úgyhogy szerintem tudod te is mit kellene tenni...

2010. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
29%

Drága nócika ne szóljál már le kérlek!

Ja és ha eddig nem fogtátok fel akkor csak úgy szólok h a kérdező kutyájáról van szó és valószínüleg nem fogja ivartalanítani mert nem véletlenül fedezte be az ő kutyáját egy ugyan olyan fajtájú kutya!

Gondolkozzatok már!

Itt kér segítséget hogy most mit csináljon!

2010. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Szerintem ők is tudták... Bocsi hogy kérdeztem.

Amugy megszülettek a kölykök, és az anyu kibirta, kaptunk egy kölyköt, nagyon gyönyörű lett.

Nem tudom hogy hogy történt ez az egész... azért kérdeztem meg, hogy tudjam hogy mit kell tenni, ha ilyen történik.. báár nagyon odafigyelek az ilyenekre a kutyáimnál.

Amúgy az anyu nagyon nagyon visszamaradt a fejlődésben, nagyon picike, nem is tudom, hogy bírta megszülni a kölyköket...

Minőségi tápot kaptak, tejpótlót stb. gyönyörűek lettek... 10 kölyök született :)

2010. szept. 20. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!