Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos szuka staffordshire...

10 hónapos szuka staffordshire terrier kutyusomat véletlen felcsinálta egy másik staffi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(Bocsii... nem az én kutyám. Csak így könnyebb volt feltenni...)
2010. szept. 20. 18:12
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Nagyon ellene vagyok ennek a folytonos szaporításnak :S

Nekem ő az egyetlen törzskönyv nélküli kutyám. Igaz a törzskönyveseket sem tenyésztem.

De őt azért akartam mert ha nem kapom meg akkor képesek lettek volna harcra kiképezni :S

Igy is vissza akarta kapni, mert ő lett a legszebb meg ilyenek, és hogy jó lenne harcra...:S

Vannak még ilyenek... hiába van betiltva a harc :$$$

2010. szept. 20. 20:12
 22/33 anonim ***** válasza:
76%

Ellene vagy a szaporításnak,mégis ellett egy erre még nem érett szuka 10 teljesen felesleges kiskutyát.

z az a fajta,amiből egész almokat dobnak ki,mert ingyen sem kellenek senkinek.A fajtamentőknek olyan szinten vannak tele kutyával,hogy már beteget,sérültet se tudnak elhelyezni,vagy csak nagyon nehezen.Ez az a fajta,ami gyepiken első helyen van altatásnál,mert senkinek nem kellenek.

Ha véletlenül találtok nekik befogadót,jó eséllyel láncon,agyonelletve/szaporítva élik le az életüket.

Gratulálok,felelősségteljes kutyatartók vagytok!

2010. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg de nem velem történt... azt a kiskutyát is majdnem elaltatták...:S csak a végén már kellett volna... -.-"

Nem bírom ezeket az embereket.

Amúgy menhelyet működtetek, tudom mit csinálnak az emberek...

Nálunk volt egy amstaff, őt felakasztották, ugy találtunk rá. Nem kell mondani semmit, tudom milyen a staffi.

2010. szept. 20. 20:41
 24/33 anonim ***** válasza:
51%
XD Mekkora kamugép ez a gyerek.. Ennek a sztorinak se füle, se farka! Menjél aludni!
2010. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
??????????
2010. szept. 20. 21:10
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tennék ki egy ilyen fiatal kutyát az ellésnek. Most vált ivaréretté, nem váletlenül mondják, hogy a 4. tüzelés előtt nem szabad fedeztetni.
2010. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyet működtetsz és gőzöd sincs mi a teendő egy nem kívánt alaom esetén....neeee, komolyan, pfff.
2010. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Morfologus ***** válasza:
87%

Hát valahogy én se értem ezt az egészet. Na én annyit fogtam fel, hogy mi a teendő vemhesség alatt, mert fiatal a kutya, aztán hirtelen megellet majd kaptatok egy kölyköt (nemtudom ő már nálatok van? Mert akkor néhány óra alatt elérte a 2hónaps kort) mivel 10 született ja és nem a te kutyád. Lehet én vagyok a hülye és igy az esti órákba már nem tudom követni a dolgokat.


Na most pontosan mi a fäszt akarsz megtudni???

2010. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Tudom mi a terendő ilyenkor... igazából csak kiváncsi voltam, engem is úgy lecsesztek, mint azt a szegény fickót, akinek a 10 hónapos szukáját felcsinálta egy kuvasz... háát, nem kaptam ilyen rosszindulatú válaszokat.

Egyébként nem nagy menhely a miénk, mert kisvárosban lakunk, és ott kb. naponta 1 kutyát találunk, aminek többé kevésbé meg is lesz a gazdája.

Régebben történt ez az eset, hogy X kutyáját felcsinálták, csak kedvem lett volna kiosztani a fickót, mert nem tudom hogy történt ez az egész, hogyan tudta felcsinálni a szukáját.

Végül 10 kölyök sikerült, nem tudom hogy szülte meg mindet, mert nem voltam ott. Aztán minden kutyának lett gazdija, kv. ennek az egynek, ami most nálam van. Az egyik szeme kisebb, a másik nagyobb,kancsi stb. Ezért akarta elaltatni , aztán jött neki a löket, hogy megtartja, és kiképzi harcikutyának. De addigra nekünk megtetszett, és elvittük. Mostmár ő is 10 hónapos, gyönyörű, óriási a feje stb. Így a kedves "régi" gazdi vissza akarja kapni, mivel olyan szép nagy, ő lett a legszebb, ezzel a kifogással: "nem foglalkozunk vele..." Mert a füle nincs levágva. néhányon tetszik a levágott fül, de az én kutyám nem olyan vad, ő inkább bohókás, így úgy döntöttem nem vágatom le a fülét.

Nem engedem hogy visszakapja a kutyámat, hiába mondja állandóan...

Amúgy rengeteget foglalkozok mindhárom kutyámmal...

Staffit naponta egyszer sétáltatom,de őt úgy, hogy délután 2 től este 8ig. Reggel 5től 6ig a többi kutyáimat sétáltatom,este 8-9ig megint nekik séta... + még tanítom,kutyasuli...stb.

És még a menhelyi ügyeket is intézni kell...(kutya elhelyezés,kutyatáp hordás,állatorvos,kifizetni a zsámlákat...)

Most épül a menhelyünk, most még ideiglenes befogadóknál vannak elhelyezve a kutyák...:S

De remélhetőleg jövőre már nem házról házra járok kutyatápot osztani, hanem ott fogunk etetni a menyhelyen :)

2010. szept. 21. 09:03
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz semmi baja ha megszüli őket, csak kapjon jó sok husit is a minőségi táp mellé, naponta többször etesd. Már nálunk is történt ilyen baleset, 7(!) hónapos szukával:( és gyönyörűen felnevelte a kölyköket.
2010. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!