Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita-border mix kölyökből...

Akita-border mix kölyökből milyen felnőtt kutya lesz vérmérséklet,szófogadás, dominancia, agresszió stb szempontjából?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 11:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Most találtam ezt a hirdetést.


[link]

2022. júl. 3. 11:05
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Mindkét fajta rendkívül intelligens és aktív. Várhatóan a kutyus se lesz különb.

Jellemet nem feltétlenül lehet pontosan megjósolni, lehet makacsságban a kettő között lesz, lehet hogy épp olyan önfejű lesz mint egy akita. Mindenesetre készülj egy nagy adag türelemmel és következetességgel mert lehet, hogy szükséged lesz rá.

Illetve az már most látszik, hogy a bundája az akitáéhoz hasonlóan vastag, tömött. Nyaranta extra figyelmet fog igényelni, egyre melegebb lesz sajnos:/


Amúgy nagyon cukik. Esetleg ha találkozol a tulajjal említsd meg neki az ivartalanítás fontosságát. Egy ilyen alom nem szerencsés az egymillió gazdátlan kutya országában. De persze nem a te felelősséged őt dorgálni.

2022. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg ha találkozol a tulajjal említsd meg neki az ivartalanítás fontosságát. Egy ilyen alom nem szerencsés az egymillió gazdátlan kutya országában." Ugyan... A hirdetésből látszik, hogy nem ingyen akarja odaadni őket, csak jófogáson nem lehet állatot árulni. Mikor szüleim cicát akartak rengeteg ilyen hirdetést hívtak fel amiben benne volt hogy ingyen, majd közölte hogy jaaaa amúgy nem. Tipikus szaporító, de abból is a rosszabbik, mivel ezek keverékek. Az életben nem fog ivartalanítani, mikor a kutyák elvannak mint a nyulak, a pénz meg csak úgy jön a kiskutyákból.


Kérdező, szerintem hagyd a fenébe. Ezeknek a kutyáknak bármilyen betegségük lehet, akár örökletes akár a rossz szaporításból adódó. Hidd el, vannak még nagyon aranyos kiskutyák, normálisabb helyekről is.

2022. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok kutyát venni. Csak érdekelt. Azért szoktam nézegetni a Jófogást,mert érdekes keverék kutyákat látni.

De komolyan, kinek jut eszébe egy akitát és egy bordert összerakni...? Mégha husky vagy malamut vagy csau lenne a másik. De border...

2022. júl. 3. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Uh, én messze elkerülném ezt. Két szapis kutyának a kölykeiből nem sok jó születhet. A szapis borderek közt rengeteg a rossz idegrendszerű és beteg. A szapis akitáknál meg a túl magas agresszió szintű és beteg. Én ebből nem sok jót néznék ki.
2022. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Huu nem irigylem a leendo gazdakat.


Nagyon rossz parositas ez a ket fajta..



Nem hinnem, hogy szandekos ossze rakasrol van szo valoszinu nem figyeltek oda mikor a szuka tuzelt.



Akitak jó része brutal agressziv, borderek kozt meg egyre tobb az ideggyenge..


Az egeszsegugyi dolgokat meg nem emlitettem.


Ki kellett volna vehemmel egyutt pakolni a szukat.



Mehelyek dugig vannak..

2022. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!