Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jogon szólnak meg,...

Milyen jogon szólnak meg, hogy én egy husky-nak a Fülöp nevet adtam?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk kutya iskolába járni és folyamatosan azt kapom más gazdiktól, hogy ez nem egy husky-hoz illő név és hibát követtem el ezzel. Mégis miért fáj ez nekik, hogy nem valami agyonmajmolt "dizájner" nevet adtam az ebnek?
2022. júl. 3. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Idióták
2022. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, tényleg idióták.

Szerintem egy tök aranyos név :)

2022. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mit fáj neked,hogy neked mi a véleményük?Semmi közük hozzátok,se nektek hozzájuk.Nem kell ezen lovagolni,mert tök értelmetlen.
2022. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Helyesbítek:Mégis mit fáj neked,hogy nekik mi a véleményük?Semmi közük hozzátok,se nektek hozzájuk.Nem kell ezen lovagolni,mert tök értelmetlen.
2022. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
95%
Sok a ráérő, kötözködő ember.
2022. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Istenem, te is kb egy óvodás szintjén vagy és ők is. Micsoda problémák😂😂😂 ki nem szarja le hogy hívják a kutyádat és ki nem szarja le az ő véleményüket. Kérdező hány éves vagy? 😂😂😂
2022. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Miért ne lehetne egy kutya Fülöp? Ha már van olyan is, hogy valaki Rák, aki Filip.


[link]

2022. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Az ő bajuk, nekik nem tetszik.


Neked tetszik, ez a lényeg. (Szerintem jó név.)


Egy név adással véleményem szerint nem lehet hibát elkövetni, miért most hogy Fülöpnek hívják a kutyád mi történt?! Semmi.

2022. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont ezt nem értem, hogy az mégis miben befolyásolja a kutya fejlődését, hogy Fülöpnek hívom, vagy Fuvallatnak?
2022. júl. 3. 19:43
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Semmiben, de szakadj már le a névről. Így hívod. Kész. Lépj tovább. Ha ezen ennyit pörögsz, nem is akarom tudni mit kezdesz igazán fontos, nagy horderejű kérdésekkel, amiket az élet eléd pakol...
2022. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!