Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jogon szólnak meg,...

Milyen jogon szólnak meg, hogy én egy husky-nak a Fülöp nevet adtam?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk kutya iskolába járni és folyamatosan azt kapom más gazdiktól, hogy ez nem egy husky-hoz illő név és hibát követtem el ezzel. Mégis miért fáj ez nekik, hogy nem valami agyonmajmolt "dizájner" nevet adtam az ebnek?
2022. júl. 3. 19:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 Már megbocsáss, de mégis milyen jogon oktatsz ki, hogy milyen dolgokon akadok fenn? Igen, nekem rosszul esett, hogy a szeretett kutyámat azzal heccelik, hogy milyen hülye neve van. Gondolj bele, hogy te hogyan éreznéd magad, ha a gyereked nevét szólnák meg.
2022. júl. 3. 19:49
 12/15 anonim ***** válasza:
7%

Pont leszarnám, mert nem óvodás vagyok.


Mindenki azt gondol és mond amit akar. Teljesen hidegen hagy hogy számomra egyáltalán nem fontos emberek mit mondanak, gondolnak.

2022. júl. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ramiz ***** válasza:
100%
Én sem értem mi bajuk, teljesen jó a Fülöp név.
2022. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne foglalkozz azokkal akik beszólogatnak neked. Sem a való életben, sem itt.
2022. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám Albert (shiba inu), senki sem szólt eddig érte.
2022. szept. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!