Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1-2 havonta fürdetés gyakorina...

1-2 havonta fürdetés gyakorinak számít?

Figyelt kérdés
Fekete kutyám szőre olyan puha és fényes lesz fürdés után. Öröm nézni. Érdekes, hogy ha pl eső éri, akkor matt és durvább tapintású lesz. 1-2 hónap után szintén bemattul magától, attól függően hol járunk. Hipoallergén jó minőségű kutyasampont használok. Egyszer hagytam neki 5 hónapot fürdés nélkül, hátha magától "beáll" a szőre és fényes lesz, de csak fakóbb lett.
2022. júl. 4. 19:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mi most Serum sampont használunk, de használtunk Biogance-t is. A Serum úgy tűnik jobban bevált.
2022. júl. 4. 21:05
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit eszik a kutya? Attól is lehet matt a szőre.

Én samponnal kb. 2-3 havonta fürdetem, plusz ha nagyon koszos lesz, sampon nélkül csak vízzel nyáron hűsítési céllal is szoktam fürdetni akár naponta is, ha nagy kánikula van.

2022. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 havonta van megfürdetve samponnal, szép tiszta bundája van, nincs baja. Ha a tiédnek sincs skkor nincs baj
2022. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent igen, az is szamit, hogy mit eszik. En a jo minosegu tap melle szoktam adni neki lazacolajat, de csak kuraszeruen, szep nagyon a szore.
2022. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Josera Mini Deluxe tápot eszik, lazacolajat tavasszal kapott.
2022. júl. 5. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!