Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etetitek a...

Milyen táppal etetitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Melyik tápnak van a legjobb ár-érték aránya? Mitől lesz egy táp jó minőségű? Milyen összetevőket figyeljek? Táp mellé érdemes mást is adni?

2022. júl. 6. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem kis méretű kutyusom van - Havanese

Sajnos az én kutyám nagyon válogatós, bár olvastam hogy ezeknél a fajtáknál mindegyik ilyen, így a tápot alig eszi meg, viszont találtam egy fajtát amit jobban megeszi mint a többit, így jelenleg ezt használom: N & D Prime


ez a márka elég sok féle ízben van, azért szerintem jobb ha több fajta ízben van a kutyának tápja - áfonyás bárány ízesített, vagy pl almás csirkés stb - Viszont elég drágák ezek, 1kg volt 4ezer forint kb az állatkórházban, bár mivel az én kutyám kis termetű ezért nem fogy el hamar, meg persze nem csak tápot adok neki, más kajákat is, én általában úgy etetem hogy napi 2szer, egyik étkezésnél táp, másiknál valami mást adok neki, persze van olyan nap mikor egész nap tápot kap csak

2022. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Brit care táp mellé konzerv mellé
2022. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
×mellé konzerv néhaz :'D
2022. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

20 kgs kutyám van.

Felnőtt kora elején Brit Care-t kapott, aztán ráunt, azóta Select Goldot kap.

2022. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Maya Bunnyheart ***** válasza:
74%

Ár/érték arány: Minél nagyobb kiszerelésűt veszel annál olcsóbb a kilós ára.

Mitől lesz jó minőségű?: Gabona és színezékmentes, az összetétele hússal kezdődik (ami az első abból van benne a legtöbb), jól tudja emészteni a tápot a kutya (kevés,szilárd kaka,ha valamit nem jól emészt akkor sokszor és nagy adagot kakál - ez akkor is így van ha sok a felesleges (ballaszt) anyag a tápban)

Milyen összetevőket figyelj: hús, zöldségek, gyümölcsök, gyógynövények, ásványi anyagok, vitaminok

ami viszont kerülendő: gabona.

és hogy minél kevesebb szénhidrát tartalma legyen a tápnak.


Azt hogy kell e a táp mellé más is kutyája válogatja, de mehet mellé jó minőségű konzerv (pl amiket írok táp azoknak van konzervje is)


Szuperprémium tápok:


Real Nature Wilderness

Platinum

Carnilove

Orijen

Acana

N&D

Wolf of Wilderness

2022. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Platinum bárányos táp.
2022. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fit active hipoallergen táp
2022. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
FitActive tápot eszik, bárány-marha-nyúl-spenót vagy bárány-hal-vörösáfonya.
2022. júl. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte főtt étellel amikor kölykök voltak, aztán valami minőségi csak hús konzervvel, de az egyik kutyám nagyon elkezdett hízni, a suliban nehezen ugrálta át az akadalyokat, úgyhogy javaslatra egy fajta minőségi száraztáp, amitől a másik kutyám füle tisztára sebes lett. Utána Britt kutyatápra váltottunk és most szép az élet.


Egy időben kipróbáltuk a barfot is, de a kicsi nem szerette, úgyhogy maradtunk a Brittnél.

2022. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a főtt étel az hús volt, zöldség és rizs. Amikor fogyókúráznia kellett a kicsinek akkor a száraztáp előtt főtt húst, zöldséget, kölest kapott.
2022. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!