Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ida adhatom a kutyának a...

Ida adhatom a kutyának a beköpött húst?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a légy beköpte a húst, amit elkészítettem. Ha leveszem a petét, oda adhatom a kutyának?

2022. júl. 6. 17:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
Edd meg te örömmel. A kutyádnak pedig - két f*sás között - keress egy szerető(bb) gazdit.
2022. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
58%

Na egy kicsit álljunk meg emberek. Pont a napokban jártam úgy, hogy lesütöttem 6 szelet húst, majd levettem róla a fedőt, hogy hűljön. Szellőztettem egyer, hogy kimenjen a kajaszag, és nem vettem észre, hogy (feltehetően) a zárt ablak, és a szúnyogháló közé szorult köpőlégy elszabadult. Fél órára hagytam magára a kaját, mire visszaértem, ott voltak a peték a húson. Ettől még nem lett romlott a kaja. Kivágtam azt a darabot, kidobtam a kukába, és kész. Ha ez a helyzet áll fenn, egy papírtörlővel le lehet szedni, vagy lemosni, és mehet a kutyának.

Viszont ha ottfelejtett büdös húsról van szó, akkor az kuka.

2022. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2022. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%

Én semmi olyat nem adok a kutyámnak, amit én se ennék meg. (mármint nyilván most emberi ételről beszélek)

De ez, hogy beköpte a légy.. nyilván kuka.

2022. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%
12: fuuuj, de igénytelen vagy 🤮🤮🤮
2022. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%
Az étcsokit meg a xilitet is örömmel megenné, de még a mérget is amit egy pszichopata szomszéd dob be, aztán meg szépen meghalna. Ne bízd már a kutyára, ő nem tudja mi árt neki.
2022. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
91%
A szöges vagy mérgezett kolbászkát is örömmel megeszik.
2022. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy eltávolítod a petéket nem biztos, hogy jobb lesz.


,,Az aggodalmunk nem véletlen, hiszen a szakemberek szerint a legyek akár 200 különféle baktériumot is hordozhatnak a szárnyaikon, lábaikon" forrás: [link]


Egyéb helyen is találsz hasonló infókat.


Ne add a kutyának és senkinek se.

2022. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem arról van szó, hogy nem szeretem a kutyámat. Persze a petét leszedtem volna, és úgy adtam volna neki. De, ha szerintetek dobjam ki a húst, (amit nagyon sajnálom mert drága és finom) inkább kidobom.
2022. júl. 6. 17:44
 20/30 Maya Bunnyheart ***** válasza:
92%
Csak olyat adj amit te is megennél,a beköpött hús nem való a kutyának.
2022. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!