Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha elfelejtettem a kutyuso...

Hogyha elfelejtettem a kutyusomat beoltatni időben, akkor kaphatok valami büntetést?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy decemberben kellett volna megkapnia a veszettség elleni oltást. Zűrös fél év után vagyok (anyagi gondok, nagyon komoly betegség) és emiatt elfelejtettem az oltást. Mindenképpen pótolom az oltást, időpontom is van az állatorvoshoz. Volt már valaki hasonló helyzetben? Számíthatok arra, hogy valami büntetést vagy esetleg ejnye-bejnyét kapok a dokitól? Mit mond erről a törvény?
2022. júl. 13. 10:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2022. júl. 13. 17:20
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi. Én nem, de egy ismerősöm hasonlóan mint te, elfeljtette oltásra vinni a kutyáját. Amikor mondtam neki, hogy jövőhéten viszem a kutyámat oltásra arról jutott eszébe :D és kb. ő is fél évet csúszott. Nem kapott semmi büntetést.
2022. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Semmilyen büntetést nem kaptunk, még ejnye bejnyét sem. :)
2022. aug. 6. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!