Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyám a lépcsőnél...

Kistestű kutyám a lépcsőnél találkozott az ajtó sarkával és beverte a fejét, lehet ettől baja, vagy ha nem nyüszít akkor nem kell félnem?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Az enyémek a székbe szokták bevetni a fejüket, mikor futkároznak. Én mindig egyből úgy megijedek, hogy tuti agyrázkódást kaptak vagy valami, de semmi bajuk🤣A kutyáknak magasabb a fájdalomküszöbe, mint nekünk. Ha nem észlelsz furcsa viselkedést, rosszullétet levertséget nála, akkor nem kell aggódni.
2022. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Nekik ez "mindenapibb" mint az embernek, hogy megsérülnek,leesnek, stb.

Nekünk cica van, lendületből nekifut a lakás egyik végéből, majd ha eltéveszti az ugrást az ablakhoz, erőből fejjel a falba ütközik, én meg frászt kapok, de semmi baja csak meglepődik és folytatja. Csoda hogy még mozog, olyan mutatványai vannak.

Kiskutya persze tipikusan törékenynek tűnik, de azért cukorból. Ha megfigyeled és semmi baja, eszik, iszik, koordinált a mozgása, és nem hányt, szerintem no problem.

2022. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elképesztő kemény a fejük, nekem is kistestű kutyám van, de ha véletlenül lefejel, rendesen csillagokat látok.
2022. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!