Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok jó szőrnyírót ajánlan...

Tudnátok jó szőrnyírót ajánlani bichon havanes kutyushoz?

Figyelt kérdés

Nyáron kerti vadálattá változik, csak aludni jön be, meg ha nem vagyunk itthon. Ezzel együtt a szőre telemegy minden növényi résszel, amit a hosszú bundájaból szinte lehetetlen kifesülni. A hozzánk közeli kutyakozmetikus nagyon drága és mindig arról panaszkodik, hogy hisztis a kutyám (3 óra nyírás utan én is az lennék), szóval most már én szoktam nyírni.

Van több fajta nyíró is itthon, de egyik sem az igazi. Ti milyet használtok?



2022. júl. 20. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Keress másik kutyakozmetikust.
2022. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Speciális kutya hajvágót keress mert a sima hajvágóknak hamar kimegy az éle, mivel nem arra lett kitalálva
2022. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Off:

"Nyáron kerti vadálattá változik..." - akkor ezt egy SZÖRNYíró is megirigyelhetné.

2022. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima Lidl-s zoofari kutyabundanyírót használok.
2022. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Zoofarisom nekem is van, a hálózatról működtetős fajta, de az valahogy nem viszi, csak húzza neki, pedig a másik kutyusét (németjuhász jellegű) simán viszi ugyanaz a típus.

He-he! Akkor tényleg szörny kinézete van mikor segít a locsolásban. Mocsári szörny válik belőle és bármit összekoszol ami az útjába akad. 🤣

2022. júl. 22. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!