Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nexgard spectra mellé kell...

Kovibriii94 kérdése:

Nexgard spectra mellé kell három havonta a féregtelenítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most jövünk sétából, aztán beszélgettünk, más kutyásokkal. Az egyikük, ugyan úgy mint mi adja a nexgard spectra-t a kutyusának, de ad neki három havonta féreg hajtót is, én úgy tudtam nem kell. Nyilván holnap felhívom az állatorvost megkérdezem. De most így rosszul érzem magam és idegesít…. 😅😬

Tud valaki erről valamit?

Előre is köszi.



2022. júl. 20. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, kell. Egy valami élősködő van, ami ellen nem hatásos, meg nem mondom mi az, pedig mondta a doki, de miatta kell valóban a féreghajtó.
2022. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A spectrában Milbemicin van. Aki a sima Nexgardot ,vagy a Bravectot használja, az pedig általában a Milbemaxot adja.
2022. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En kerdeztem errol az allatorvosunkat, o azt mondta, hogy fel evente adjak melle fereghajtot.

Meg en is bizonytalan vagyok a kerdesben, nem olyan regen vagyok gazdi es en is 3 honapot hallottam masoktol, de nem tudom :D

2022. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell "rendes" féreghajtó 3 havonta, mert a Spectra galadférgek ellen nem hatásos.
2022. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kell melle a drontal. 2 havonta adom,nyers husoscsontot eszik minden nap 2x
2022. júl. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Nexgarddal ovatosan!
2022. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Beszéltem a klinikával: nem kötelező, de negyed évente ajánlott.

Úgyhogy délután, akkor ezt megejtjük…

(Bár kicsit rossz a szájízem, mert erről azért azt gondolom kellett volna tájékoztatni minket)

2022. júl. 21. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!