Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon melegben a kutyát...

Nagyon melegben a kutyát elvihetem magammal horgászni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen eljár velem horgászni, szereti nagyon. A vízbe is bele szokott menni, ha melege van. Holnap elvinném magammal, de 40 fokot mondanak, nem tudom, nem-e ártalmas az már neki. Szerintetek?
2022. júl. 23. 00:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Te se menj ki, mert még egészséges fiatalok is szédelegnek a 40 fokban. Idősebbeknek egyszerűen halálos veszélyt jelent. Kutyáknak, ha nagy és sötét szinű a szőrük, szintén veszélyes. Ha van olyan mély árnyék, ahová mehettek, oda is csak 11-ig, utána csak négy óra után. Várj még egy hetet, amíg ez a nagy meleg csillapodni fog.
2022. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Árnyékos a hely ahova megyek. Ott is volt velem többször. Nagyon korán, hajnalban szoktam / szoktunk menni, és estig kint vagyunk.
2022. júl. 23. 00:17
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen melegben nem vinnem, de en se mennek.
2022. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon vigyázz rá, az enyém abba halt bele, hogy kint volt a napon és nem ment árnyékba, ott ugatta a szomszédot. Estére elfeküdt, állatorvost hívtunk, de csak két napig élt. Sajnos tizenkét évesen már nem bírta. Egyébként goldi keverék volt. Az orvos szerint napszúrást kapott.
2022. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Sajnálom nyolcas ☹😭

Az enyém imád horgászni menni, minden tavon ismerik, de volt hogy otthon kellett hagynom valami miatt, akkor szomorú volt. Lakásban jobb lesz neki holnap, mint kint?

2022. júl. 23. 00:29
 6/18 A kérdező kommentje:
Az enyém bemegy az árnyékba, meg ha melege van, a vízbe is bemegy, és ott áll, vagy hasal a vízben.
2022. júl. 23. 00:30
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen hőségben jobb lenne a lakásban, de függönyözzél be.
2022. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, ha még egy picit ki is vinnéd, de írtad, hogy kora reggel szoktatok menni és estig kint vagytok. Nagyon meleg lesz, egész nap túl sok lenne. Esetleg kora reggel pár órát.
2022. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Otthon hagytam, én már kint vagyok a tavon.
2022. júl. 23. 07:39
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Megfosztottad a kutyát egy jó kis vizezös naptól.

Nem mindenhol lesz 40 fok. Akik strandra, a Balatonra mennek, azok mind meghalnak?

Az udvaron hagytad, vagy légkondis lakásban?

Na, most lehet piroskezecskézni !

2022. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!