Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon melegben a kutyát...

Nagyon melegben a kutyát elvihetem magammal horgászni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen eljár velem horgászni, szereti nagyon. A vízbe is bele szokott menni, ha melege van. Holnap elvinném magammal, de 40 fokot mondanak, nem tudom, nem-e ártalmas az már neki. Szerintetek?
2022. júl. 23. 00:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nálunk de, 40 fok lesz. A kutyák is leéghetnek a napon, árnyékban is. Én meg ezt nem kockáztatom meg. 13 éves a kutyám, és nyilván olyan mint egy öregember, aki nem bír annyit, minz fiatalként. Ez a hőség pedig senkinek sem jó. Mindig elvittem magammal horgászni, de az hogy ma egész nap kint legyen 38-40 fokokban azt nem kockáztatom meg. Amúgy szerinted a strandolók is hajnaltól estig egyhuzamban a kánikulában vannak?
2022. júl. 23. 09:10
 12/18 A kérdező kommentje:
Mint mondtam lakásban tartott kutya, de látom csak kötekedni tudsz.
2022. júl. 23. 09:11
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

A kutyád igen koros. Magad is írod, nem kockáztatod , hogy a kánikulában legyen egész nap.

AKKOR MI ÉRTELME VOLT A KÉRDÉSEDNEK?

2022. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mert ilyen meleg még hogy 40 fok legyen, életében nem volt. De az enyémben sem nagyon.
2022. júl. 23. 12:15
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Melyik orszagban laksz? Kb minden evben van ilyen meleg, legalabbis nalunk.
2022. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Felénk még nem volt 40 fok.
2022. júl. 23. 13:05
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Itthon megy a klíma, de most mentem ki az erkélyre, ami árnyékban van már kb 11 óta és 39 fok van így is.

Jól tetted, hogy nem vitted, én magam sem mozdulok ki sehova ilyenkor, ha nem muszáj, csodálom, hogy te bírod.

2022. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi de miert pontoztatok le? Minden évben van ennyire meleg, ez nem valami ujdonsag.

Vagy nektek igen? Hol eltek? De most komolyan. Vagy mindenkinek klimaja van es eszre se veszi, mert ki se mozdul? :D

2022. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!