Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legszebb?...

Szerintetek melyik a legszebb? Bichon havanese, bichon bolognese, bichon frise

Figyelt kérdés
nem szépség szerint szeretnék kutyát választani mert már van egy:) csak érdekel hogy ti mit gondoltok.
2010. szept. 22. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de nekem egyik se...én a nagytestű kutyákat szeretem :) Persze a kicsikkel sincs semmi bajom egy barátomnak törpespicce van, nagyon szeretem a kis bóhócot :P
2010. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem bántottál meg:) nem ilyen kutyám van.

Csak eléggé hasonlóak és érdekel mások véleménye:)

2010. szept. 22. 13:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Én most megnéztem mindkét fajtát! Mégis mia különbség köztük? Tök egyformának tűnnek! Persze a szakértők nyílván felismerik őket:)
2010. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Bochon Havanese, de persze mindenkinek a saját kutyusa, nekem például Magyar Vizslám van, de egyszer szeretnék majd egy bichon havaneset is. :D
2010. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13:25-ös, ha nem látsz különbséget a fajták között, nem lehetsz valami nagy kutyaszakértő, de szerintem ehhez nem is kell szakértőnek lenni.. Amúgy meg matekból sem lehetsz jó... -.-
2010. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Havanese a legszebb.
2010. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem havanesem van, tehát ez a világ legszebb kiskutyája.:)
2010. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így van! ezért is írtam, hogy majd a szakértők megmondják! Nem volt kiírva, hogy a kérdés szakértőkhöz szól!Te biztosan az lehetsz! Akkor talán elmagyarázhatnád, ahelyett, hogy osztod itt az észt! Mi bajod a matektudásommal? Látod? Pontosan az ilyenek miatt kezdek kiábrándulni az emberekből.
2010. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Havanese, de az összes Bichon közül a Máltai legszebb.
2010. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
pedig szerintem is látható a külömbség. A Havanese nagyobb és hullásmos nagy pufok és nem feltátlenül fehér, a Bolognese göndör, a Frisenek bubi frizurája van,a Máltai picike és egyenes hosszu szőre van.
2010. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!