Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debreceni agility tapasztalatok?

Debreceni agility tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ki melyik kutyiskolába jár, melyik oktatót ajánlja? Kellett-e a kezdés előtt valamilyen képzés? Milyenek az első órák? Bármilyen személyes tapasztalatra, véleményre kíváncsi vagyok olyanoktól, akik tényleg csinálják. Köszönöm!

2022. júl. 26. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fent vagy Facebookon, van egy Agilitysek csoport, esetleg ott is megpróbálhatsz érdeklődni.
2022. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Csatlakoztam.

De továbbra is szívesen olvasok válaszokat itt is.

2022. júl. 26. 16:21
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Ha még aktuális kérdés.. :)

Van a Debreceni Kutyaiskola ahol először el kell végezned egy tanfolyamot majd csak utána kezdhetitek az agility alapozót. (bár nem tudom ez mennyire változott elég rég voltunk ott) Leginkább hobbi szintig vannak az edzések tehát ha verseny is a cél akkor nem annyira ajánlom.


Az Ebadta kutyaiskolában személyesen még nem jártam de találkoztam már olyannal akik ott edzenek. A kutyaiskola leginkább erre van specializálódva. Nagyon ügyesek látszik rajtuk, hogy jó edzések vannak ott de mint írtam nincs személyes élményem.


A Dasze-nál először kezdő csoportban lesztek valószinű ahol megismerkedhettek az alapokkal utána pedig a középhaladó csoportban ahol pedig tovább fejlődhettek. Ha versenyezni szeretnél ott erre is van lehetőség.

2022. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!