Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak? A szomszed fiu...

OliaTIRA kérdése:

Mit csinaljak? A szomszed fiu kutyaja 3napja ide jar hozzank. Tobbi lent

Figyelt kérdés
Van egy Dalmata lány kutyám, de nem tüzel. A fiú kutya idejár, már szóltam a szomszédnak, hogy kösse meg vagy vigye be, de elszabadul. Hány napig tart ez a fiú kutyáknál?
2010. szept. 22. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jajjjjjjjjjjjjjj!

Szóval, ha nem tüzel a blökid, akkor lehet, hogy a szomszéd kutyája csak unatkozik, és akkor a válasz: élete végéig.

Szóval: kell egy jó kerítés!

2010. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Hát

a

fiú

kutyáknak

nincs

időszakos

kanosságuk.

Maximum

tüzelési

időszakban

kattannak

be

mert a

levegőben

érzikk.

Ez

3

hét.

Amúgy

meg

nem

kéne

hagyni

hogy

odajárjon.

2010. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, te az iskolában is így irsz? Rákölthetik anyádék a gatyájukat a füzetekre :)))
2010. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok: direkt írtam így, hogy megvicceljem a kérdezőt :))
2010. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
rájöttem, a kérdezőnek szántam, nem neked.
2010. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

van kerites nem tud bejonni csak egesz nap itt ul es vonyit. szukol. a szomszed azt mondta haggyam majd megunja. hat ezt nem tudom hagyni. /az

írasert bocsi de uj telcsim van es nem ertek hozza meg annyira:D

18elmultam amugy.

2010. szept. 22. 15:08
 7/17 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne a kant ivartalaníttatni,az megoldaná a csavargást,de a szukádat is kéne,mielőtt beüt a baj egy alom felesleges kiskutyával.

Valószínűleg hamarosan tüzelni fog a kutyád,azt érzi a kan.

2010. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy lány kutyám és nem is egyszer jött ide kutya de nem voltak itt nagyon sokáig.De van egy tacskó aki mindig ide jár de nem tud bejönni csak a kerítésen át nézelődik be.De minket nem zavar sőt ha következőnek jön beengedjük (lehet).Szóval ha már régóta megy oda az a kutya akkor talán sokáig fog menni a kutyádhoz.De ha a szomszédaid sem tudják rendesen megkötni akkor lehet hogy évekig is oda fog járni hiszen nem 20 km-re van tőle a kutyád és így gondol egyet a szomszéd kutya aztán már megy is a kutyádhoz.
2010. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hany napig? ez mar a 3madik nap. . . ejjel is elszabadul es itt vonyit akarhanyszor elzavarom fel ora mulva itt van.
2010. szept. 22. 16:04
 10/17 A kérdező kommentje:
3hetig idefog jarni?/ nem tud bejonni ha csak be nem ugrik. azert ejjel nem fogom azt nezni hogy mikor jon. . . / van meg 5cicusom.
2010. szept. 22. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!