Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája egész nap...

A szomszéd kutyája egész nap nyüszít, mit csináljak vele? Kölyökkutya, de már 3-4 hónapja itt van.

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát te a szomszéd kutyájával semmit nem tudsz csinálni.

A szomszédoddal kéne beszélned, hogy sétáltassa többet, foglalkozzon vele, nevelje. Ha csak nem valami más bajról van szó, mint pl valami betegség, fájdalom, akkor csak ezek a módszerek segíthetnek.

2010. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
66%

Hát,nem volt ilyenben még tapasztalatom,de semmiképpen se bántsd.Esetleg beszéld meg a szomszédokkal,hogy gondosokodjanak arról,hogy a kutya ne zavarjon senkit,ha ezekután se történik semmi akkor félek,hogy talán azért nyüszít mert nem törődnek a kutyával,az viszont már nagy baj lenne és az állatvédőket kéne felhívni..Ennyira azért még ne haladjunk előre.Habár 3-4hónap..


Najó,nem tudom.

2010. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, nem bántják, csak itt van a kertben és gondolom, unatkozik egyedül. De hát ezek meg dolgoznak, nem tudnak egész nap vele lenni.
2010. okt. 14. 10:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Pár évvel ezelőtt velünk is ugyanez történt, a szomszédba kölyökkutyát hoztak. Pár hónapig nyűszített, mi csak hallgattuk tehetetlenül (jelzem, erősen idegesítő volt), de aztán észrevétlenül abbahagyta, ahogy nagyobb lett.

Légy türelmes, bírd ki, reménykedj abba, hogy majd 1-2 hónap múlva leszokik róla. Amúgy TE valóban semmit sem tudsz vele csinálni. A szomszédnak az a dolga, hogy tűrjön, bármit is csinál a másik kutyája. Perpillanat a másik oldali szomszédunk kutyái kergetnek az őrületbe, akik veszettül ugatnak egész nap. Nekem is van három kutyám, vajon az enyémek miért nem ugatnak? Szóval érezd magad szerencsésnek, hogy "csak" nyüszít az a kis szomszéd jövevény. 40/N

2010. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, azt hiszem, más nem lesz, mint hogy tűrjük :S Senki se ér rá vele foglalkozni egész nap, nem nyugdíjasok. Remélhetőleg kinövi.
2010. okt. 14. 10:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi hasonló helyzetben utolsó reményként átdobtunk a szomszéd kutyának egy labdát. Majdnem egy hónapig hurcolta, rágcsálta, lökdöste az orrával, amíg egyszer csak kilyukadt. De ez sem vette el a kedvét, utána is boldogan hurcolászta, játszott vele és persze nem nyüszített, hiszen nem unatkozott. Aztán kapott egy másikat :=). Most már nagy kutya, de még mindig szokott tőlünk labdákat kapni, már csak szeretetből, úgy hozzánk nőtt, mintha a sajátunk lenne. Próbáld meg, hátha nálatok is működne! Egy labda igazán nem olyan drága dolog.
2010. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké, ezen ne múljon :)
2010. okt. 14. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

én is hasonló helyzetben voltam, csak nekem az én kutyám szökött állandóan el, és ugatták a kutyák az utcán, ami idegesítette az embereket

feljelentéssel fenyegetőztek, meg hogy agyonverik a kutyát

2010. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom: valószinű depressziós mert nem foglalkoznak vele!sajna ezen az sem segít ha belérugsz kettőt!Nekem elhiheted!
2010. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen :( Nem bántom, aranyos kis dög egyébként.
2010. okt. 21. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!