Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatásgátló nyakörv vèlemèny?

Ugatásgátló nyakörv vèlemèny?

Figyelt kérdés
Van egy 1 eves nemetjuhaszunk. Videken falunk lakunk,mostanaban a hatso kertnel ugat minden ejjel. Olyan 1-4 ig. Felvaltva jarunk ki zseblampaval,de semmit nem latunk. Nyest,macska,sun,barmi lehet. Mit csinaljunk,hogy ne ugasson? En az ugatasgatlo nyakorvon gondolkodom,a szomszed utcaban tobb csahos kutyan lattam,pld vizsla. Nappal nem zavar,de ejjel aludni szeretnenk,sajnos az ablak se lehet nyitva,de csukott ablaknal is halljuk,magas,eles hangja van,baromi idegesito. :( Nonszensz hogy a tetoteri melegben 28-29C ban kinlodjak ejszaka csukott ablaknal mert egesz ejjel ugat a kutya.
2022. júl. 28. 06:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok éjszakára bezárni valahova? Előszoba, garázs?
2022. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Esetleg rászólni? Az én kutyám is ugatós volt mikor hozzám került. A semmit is ugatta. Többször volt, hogy egész éjjel járkàltam ki hozzá. Volt amikor amint bementem, azonnal rákezdett, akkor visszarohantam és kapott egy fülest.

Idővel elég volt az ablakon kiszólni, később az ablak nyitásra is abbahagyta. Aztán leszokott róla, tudja, hogy ha ugat rá lesz szólva. Már csak akkor ugat, mikor tényleg van valami, pl. egyszer odaraktak a kapu elé dobozban egy kismacskát. Akkor hiába szóltam rá, nem hagyta abba, kimentem és megláttam a macskát.


Egyébként nem tudom mennyit mozgatod, foglalkozol sok kutya unalmában is ugat, vagy mert túl sok energiája van és nincy levezetve. Szerencsére az enyém elég lusta, elég neki este egy séta és nyugton van egész nap.

2022. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit foglalkoztok vele? Mennyit fárasztjatok?

Miért nem tudod egyszerűen letiltani?

2022. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagy franc. Ahogy kinyilik a bejarati ajto abbahagyja. Becsukjuk,jovunk fel a lepcson,ujraindul. Valami allatot lat hatul,multkor en rokat lattam ulni az ut kozepen. Okos. Farasztjuk is. De ejjel mindnere ugat ami el es mozog. Nyest kaka uis szokott lenni a kertben rendszeresen.
2022. júl. 28. 08:17
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Rá kell szólni, le kell szidni. Ahányszor ugat, annyiszor kimenni, rászólni. Meg fogja tanulni.
2022. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Felmerült bennem, hogy egy fájdalmat okozó eszköz használata nem minősül-e állatkínzásnak. Szakértő hosszas értekezését végigolvastam. Neki az volt a véleménye, hogy de az. És nekem is. Többet kellene foglalkozni vele. Nem tudom? Ítélkezni semmiképpen sem akarok. Ezek az övek automatikusan működnek, vagy távirányítással?
2022. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Automatikus, a gege rezgesere kapcsol be. En sem szeretnrm bantani,de videkrol jarunk be,ingazunk,a ferjem munkakore eleg felelossegteljes+a vezetes. Hajnali mngykor aludtunk el. Es otkor kelunk. Nem jatek azert.
2022. júl. 28. 10:08
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Akkor vegyél ugatásgátlót. Egészségetekre. Nyilván könnyebb, mint a nevelés.

Persze arra nem válaszoltál, hogy hogyan és mennyit fárasztod.

2022. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ma egesz nap itt horkol a teraszon,meg ugy altalaban nappal. 17-18 kor éled. Onnantol 21 ig kint vagyok vele a gyerekekkel. Es vele jatszunk.
2022. júl. 28. 15:35
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a helyzet rosszabb. Mar orankent kelek a kutyaugatasra. Neha 1-4 ig ugat kint. Ma 4:30 kor keltett. Megvesszuk a nyakorvet. Ha nem valik be,visszaadom a kutyat a tenyesztonek. En ezt nem birom ket kisgyerek,haz ,kert mellett idegekkel. A 4-5 oras alvasokat.
2022. aug. 8. 05:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!