Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya 1 pillanatra elvitte a...

Kutya 1 pillanatra elvitte a Protect hangyaírtó csalétket! Azonnal elkaptam előle, lehet baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudtuk, hogy van ilyen a lakásban, albérletesek vagyunk. Valószínű a tulaj helyezte még el. De nekik is kutyusaik voltak a lakásban.

Nem könnyen jön ki belőle a por, csak ha kirázom, mert kis résen mennek be rajta a hangyák.

Egyszer csak láttam felvitt magával valamit a kanapéra, egyből futottam és kikaptam a szájából.

Lehet ettől baja? Mi csak kizárólag állatbarát szereket használunk, ezt nem ismerem.



#kutya #hangya #hangyaírtó #protect készítmény
2022. júl. 30. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha idáig nem lett baja, ezután sem lesz. Nyugi.
2022. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

- állatbarát

- hangyairtó

válassz egyet

2022. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Update: semmi baja nem lett a kutyának hála Istennek.

Azonnal telefonáltam a tulajnak, mert ők is kisállatosak, két mopszuk van és élt itt velük.

Azt mondták nem szedhető ki belőle a készítmény, csak minimális mennyiségben és attól semmi baja nem lehet. Monitoroztuk és félreraktuk a dobozt, ha kérdi orvos mi volt az. Szerencsére semmi gond. A műanyag tartójától több baj lehetne, ha abból nyel le a kutyus.

Azért írom, ha valaki idetévedne. De ha a kutya benyal ilyenből nagyobb mennyiségben, akkor egyből orvos.

2022. júl. 31. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!