Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Porckorongsérv gyógyulási...

Porckorongsérv gyógyulási esélyek?

Figyelt kérdés

Kiskutyám ma a semmiböl hirtelen lebénult a két hátsó lábára.

Mütétet javasoltak, vagy esetleg megpróbálni a gyógyszeres kezelést.

Nem tudja tartani a vizeletét se.

Mik az esélyeink?


2022. aug. 4. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bénulás esetén 48 órán belül ha megműtik , az növeli az esélyeket. Szal kb 90%. Ugyhogy hajrá!
2022. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Borzalmas drága az a baj.
2022. aug. 4. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül?
2022. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3-as.


Nekünk durván 300 ezer volt a műtét.


Amúgy hát.. az én kutyámat műtötték, de már nekünk se voltak olyan jó az esélyeink, pedig siettünk, ahogy az állatorvos is mondta, "versenyfutás az idővel". Az egyik lábát már egyáltalán nem érezte, a másikat alig. Megműtötték, rendbejött szerencsére. Szerintem ha már teljesen le van bénulva, akkor a műtétre szükség van. Nem tudom, ha már ennyire súlyos a helyzet, akkor én a gyógyszeres kezelés hasznosságában nem hiszek. Nekünk is volt olyan állatorvos, aki azt mondta, hogy kap a kutyám gyógyszert. A másik orvos meg rögtön azt mondta, hogy műtét, minél előbb.

2022. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Több, mint 300e ft.

Csak Pesten csinálják. Elmenni se tudunk sajnos, mert covidosak vagyunk.

Itt a babánk is.

Teljesen kész vagyok már.

Nem is értem, hirtelen a semmiböl jött az a roham. Mintha begörcsölt volna a lába.

Elvitték nekünk az állatorvoshoz. Kapott infúziót, nyugtatót. Aztán mire magához tért már nem mozgott a lába.

2022. aug. 4. 20:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Akupunktúrát olvasom még, hogy hatásos lehet.
2022. aug. 4. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Hat akkor valoszinuleg ez ennyi volt.


Most mit lehet erre mondani? Elvinni nem tudjatok, de penz sincs ra... hat akkor be kell rendelkezni egy benult kutyaval valo eletre. Kemeny lesz.


Az akupunkturas kezeles nyugi, majdnem olyan draga mint a mutet, ugyhogy az se fog beleferni. Es ahhoz is ugyanugy utazni kell, mert nem sok helyen csinaljak az orszagban kutyakon.


Mi anno amikor az orokbefogadott tacskonk lebenult, kolcsonkertunk+ beledobtuk az osszes penzunket. De az van, hogy mar el vagytok kesve, mert nekunk is 48 oran belul muteni kellett a kutyat.

Szoval mar tokmindegy.

2022. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!