Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakas Gáborról személyes...

Nyakas Gáborról személyes tapasztalatat? Az érdekel , ahogy végzi a munkáját

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyibe kerül neki az egyéni meg a csoportos képzése? Szeretnénk a kutyákat majd hozzá beiratni.

2022. aug. 8. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Egy pojáca. Nem azt mondom, hogy nincs tudása, mert van, de rettenetesen magamutogató, mint egy celeb.
2022. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Hát, én a tudását is megkérdőjelezi én. Csak videón mutatták az előadását (én ilyenre nem adok ki pénzt), hogy nála a szocializáció az, hogy feszes pórázon találkoztatja a kutyákat. Felhívta a figyelmet, hogy csak feszes pórázon. Mert szerinte "így érzi a kutya a kontrollt". Ha az egyikkel gond van, elhúzza, majd újra össze engedi őket így.

Szóval hagyjuk a tudását.

2022. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egyszer volt szerencsém kutyás rendezvényen meghallgatni élőben az előadását és a rögtönzött kiképzői bemutatóját. Csak azért írom, hogy szerencsém volt, mert a látottak alapján biztosan tudom, hogy sosem vinném hozzá a kutyámat.

Nem tudom, hogy az összevágott anyagába mi került be végül a rendezvényről, de azért élőben voltak problémák, volt, hogy inkább visszaadta a kutyát és másikat kért, mert hogy most ezzel a kutyával nem tudja bemutatni, amit szeretett volna... Nekem innentől nem hiteles, mert elfogadom, hogy minden kutya más és nem érthet minden tréner minden kutyához, de ez itt úgy volt beállítva, hogy a kutya alkalmatlan, véletlenül sem az ő módszerével van gond, ezt pedig én nem tudom elfogadni. (Hozzáteszem én nem adtam oda a kutyámat neki, nem az én kutyámra mondta, hogy alkalmatlan, mielőtt még valaki azt gondolná, hogy sértettségből írom)

Számomra ott vesztette el minden hitelességét, mikor elővett egy stopgombos retriver pórázt és úgy mutatta be, mintha az az ő saját találmánya lenne, ami nélkül egyetlen kutyát sem lehet megtanítani laza pórázon sétálni.


Jó dumája van, jól elő tudja adni magát, azt is elhiszem, hogy keményebb kutyákat le tud törni és ez sokaknak tűnhet megoldásnak, de ezen kívül ezerszer többet ad elő magáról, mint amennyire valóban képes, mint amiről valódi tudása van.

2022. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Én régebb óta követtem a munkásságát a social médián, aztán mivel az évek alatt egyre jobban beleástam magam kutyás témákba, érdektelenné váltak a videói és nem néztem. Aztán egyszer valahogy megint feljött egy videója, ahol egy másik kutya otthonába, amit ugye a saját területének tekint, berontott a sajátjával és várta hogy majd összebarátkoznak... Persze mindkettő pórázon, ugat, befeszül szerencsétlen, nem érti mi történik.

A kontakt pórázakat el akarja adni sajátjaként, ez a fő imidzse. A stop funkciót is ő találta ki gondolom. Ja nem.


Na mindegy a sztorim ennyi is volt vele, ezekután számomra csak érdektelen volt a csávó.

Utána egy kutyás közösségben mesélte egy lány, hogy meghívta magán órára a huskyjához, aki nem tudott szépen sétálni. Ezt úgy akarta orvosolni, hogy amikor húzott, hátra ment a kutyával pár métert. A kutya miután ezt órákig csinálta vele, úgy sétált, hogy előre ment, majd hátra pár métert, majd megint előre, hátra, és így tovább az utcán. Szóval inkább hívtak másik kiképzőt.


Élőben nem láttam, pedig szeretném, nem tudom mikor jutok oda. De hogy a saját kutyámat nem bíznám rá az számomra is fix. Nem azt mondom hogy semmilyen problémát nem tud megoldani, de van nála sok jobb tréner.

Ő inkább show man. Olyan akire a tv-t néző emberek rámondhatják, hogy na ő tipikus kutyás:D

2022. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Egy agressziv gyoker. Ne vidd oda akutyad!!!
2022. aug. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!