Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért remeg a kutyám?

Miért remeg a kutyám?

Figyelt kérdés
1 hete kapott hosszu lefolyasú szeroidot a fűallergiájára. És tegnap észre vettem, hogy ha epp nem megy akkor ritmusosan remeg. Nem latszik rajta hogy szenvedne vagy barmi, etvagya van es jatszik is. Valoszinu hogy a steroidtol lehet? Vagy mas? Ha szeroditol van akkor el fog mulni vahy vigyem vissza a dokihoz?

2022. aug. 11. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Kérdezd meg telefonon a dokit!

Amúgy, a szteroid kemény dolog, millió, súlyos, hosszútávú komoly betegséggel (pl. cukorbetegség) én biztos nem engedtem volna beadni.

Nem hiszem, hogy egy allergiára ez az egyetlen megoldás.

2022. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen, valószínűleg attól van. (Édesanyám kapott a betegségére szteroidot és nála is ez a mellékhatás volt sajnos - de ő el tudta mondani, milyen rosszul érzi magát tőle.)
2022. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Soha, se magadnak, se a kutyádnak ne engedj szteroidot beadni! Reméljük nem lesz visszafordíthatatlan baja a kutyusnak!
2022. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

3as , mire fel tanácsolsz ilyet?


Én a vállamba kaptam gyulladás miatt, én nem érzékeltem ilyet.

2022. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Te nem tapasztaltál, akkor mi a fenének írogatsz ide?


Én nagy dózisú szteroid után inzulinnal kezelt cukorbeteg lettem és megborult a mellékvese hormonom, minek következtében 3 év alatt 58 kg-ról 88-ra híztam, millió egyéb baj kíséretében.

Szóval engedd már meg, hogy elmondjam a te válladtól függetlenül a tapasztalataimat, amit ráadásul orvosi szakvélemény támaszt alá!

2022. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Tehát mivel nekem nem lett tőle bajom akkor durvaanyám, hogy le merem írni, mert nem szídom....



Amúgy te esel nekem, holott én is szimplán leírtam a saját tapasztalatomat....

2022. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

#6


Én estem neked?

Kapj már a fejedhez! Vagy mégis megártott a szteroid?

Felőlem azt írogatsz ide, vagy bárhova, amit akarsz, csak mivel konkrétan megszólítottál és felelősségre vontál, hogy én miért írom azt amit, hát úgy gondoltam, hogy megválaszolom.

2022. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Én kérek elnézést, hogy fel mertem tenni egy kérdést, gyere le jó isten.😅


Hát nem én írtam olyat, hogy akkor mi a fenének írogatok...

2022. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Tudjad abbahagyni 8-as, tényleg te kezdted és tényleg te provokálod a 3-ast, miközben mindenkit lepontozol! Annyira unalmas már, hogy minden fórumon van egy-egy ilyen izzadva röhögős troll, aki itt éli ki a frusztráltságát!


Kérdező!

Én is steroidellenes vagyok, de nem vagyok állatorvos, sem pedig kutya. A helyedben egy komolyabb állatkórházba elvinném a kutyát, de vannak állatorvosos fórumok, minimum ott tenném fel a kérdést.

[link]

2022. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Mivel marhaság és csak megkérdeztem, ha már ilyen durván felszólalt ellene, hogy mégis miért? Kérdezőnek is joga lenne tudni az okát, már pedig ilyen durva megnyilvánulásnál azért illő... másrészről ha olyan rossz lenne csak a szteroid, akkor nem adná egy orvos sem...
2022. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!