Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a kiskutyám...

Mit csináljak hogy a kiskutyám ne ugráljon fel az ágy oldalához?

Figyelt kérdés

Elvileg törpe tacsi.és nem tesz jót neki ha ezt teszi

Akárhányszor rászólok,figyelmeztetem határozottan ő ujra es újra ugrál(fel akar jonni az agyba de ugye ez nem lehet)


2022. aug. 14. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Erelyesen raszolsz, napjaban ugy ezerszer es meg fogja tanulni. Ha esetleg felugrik az agyra, azonnal mondod, hogy nem es lerakod.


Ha nem vagy otthon, a kutya olyan helyen legyen, ahol nem fer hozza az agyhoz.

Nalunk a kanapera felmehet, szinten tacsko, van egy rampaja es arra van tanitva, hogy azon keresztul kozlekedjen, ne ugraljon.

Az agyba o se mehet, nem alszunk egyutt, es o se aludhat ott, a jelenletemben mar nem probal felmenni, de ez hosszu honapok eredmenye. Ha nem vagyok otthon, oszinten megmondom szerintem meg mindig siman felmenne, igy ilyenkor a haloszoba ajto mindig be van csukva.

2022. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehát rászólsz, majd hagyod, hogy újra ugráljon. Miért?

Miért nem tiltod le? Egyszer ténylegesen letiltod, egyszer tényleg bevezeted szabálynak, hogy ezt tilos csinálnia, és már meg is oldódott ez.

2022. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2! Szerintem a kérdező nem tudja,hogy kell letiltani. Nem elég,ha ennyit írsz.


Fejtsd ki részletesen!

2022. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Benti kutyus.Nem tudom hogy tehetném hisz a helyét az ágy és fal határozza meg.közötte van
2022. aug. 14. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor tedd at a fekhelyet mashova, ne ott legyen.
2022. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutyaiskolának pont az a dolga, hogy megtanítsa a gazdát nevelni. Nem fog senki itt 30 oldalas leírást adni a letiltásról. Meg nem is lenne felelős látatlanul tanácsot adni, hogy hogyan tiltson.


De kérdező, nem néztél utána a nevelésnek a kutyavállalás előtt?

2022. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!