Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltett a kutya? Vagy ez mi volt?

Féltett a kutya? Vagy ez mi volt?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonomnak van egy kutyája (németjuhász keverék). Elég gyakran vagyok náluk, nagyon jó a kapcsolatom a kutyával is, szeretjük egymást nagyon. Igen, ő is engem. Amikor először látta a kutya a barátomat, kimentünk a konyhába inni, és a barátom átölelt. Erre a kutya nekiállt ugatni, nem agresszívan, de ugatta a barátomat. Megnyugtattam a kutyát, és utána még találkozott párszor a barátommal, mielőtt levittük volna sétálni. Amikor sétáltattuk a kutyát, el volt engedve, és ha megölelt a barátom nem ugatott, hanem megállt egy helyben, megvárt minket. :) Kérdésem, hogy első alkalommal azért ugathatott, mert féltett, utána viszont megismerte a barátomat, és már nem félt tőle?
2010. szept. 23. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
féltett
2010. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*és már nem féltett tőle?
2010. szept. 23. 19:41
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Lehetséges...ez nagyon aranyos story :)))
2010. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem gondoltam rosszul. :) Köszi a válaszokat. :)
2010. szept. 23. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen féltett. Ez olyan, mint a kutya is félti a kölykeit, és téged úgy kezel, mintha a kölyke lennél, és kötelességének érezte, hogy megvédjen a bajtól, és minden ellenségtől. A barátodat is ellenségnek nézhette, fenyegető magatartást mutatott, mivel a kutyát sem szabad ölelgetni, mert a nyaka a legérzékenyebb pont. Így mikor megölelt, ő azt hitte veszély fenyeget, talán ezért ugatta meg a barátodat...
2010. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged igy nem nézte jó szemmel,hogy egy számára idegen ölelget,de már megbarátkozott vele és nem zavarja.:)
2010. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami ilyesmi, leginkább nem értette szerintem ,hogy mégis mit csináltok.


A minénk, ilyen helyzetben volt, hogy nem is ugatott, de jelezte, hogy nem érti, hogy mi van itt, volt hogy megpróbált a két ember közé furakodni.


Amúgy ilyenkor szerintem rá kell szólni, vagy meg kell nyugtatni ne ugasson ha megölelek valakit.

2010. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg lett nyugtatva, köszi a válaszokat. :)
2010. szept. 23. 19:47
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is féltett. :)

Az enyém is ilyen volt régebben, igaz ő nem nagyon ugatott inkább egyből ugrott neki az illető karjának és nem engedte el míg én nem szóltam.

Szintén németjuhász.

2010. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szia! Az én véleményem szerint féltékenység. A 10 hónapos mudim legalábbis nagyon féltékeny a barátomra, állandóan bújik oda hozzánk, ha átöleljük egymást, nyüszög, próbálja magára vonni a figyelmet mindenáron. Szerintem a rokonod kutyusa is ezt próbálta. most már osztoznia kell rajtad, és ez nem tetszik neki, ahogy az én mudimnak sem. De ez az élet rendje...
2010. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!