Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jók ezek a menük az öreg...

Jók ezek a menük az öreg keverék kutyámnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire jók ezek a kész menük a farkaskonyhából, marha, nyúl, bárány, itt vannak az összetevőik:


Nyúl: 59% nyúlhús csonttal, 20% nyúl belsőség, 20% gyümölcs és zöldség mix 2% cukkini / uborka, 8%, alma, 8% sárgarépa. 2% zöldsaláta. 1% tengeri halolaj.


Marha: 40% marha izomhús, 16% marhapacal, 15% idényzöldség, 12% marha csont-porcok, 12% belsőség, 5% idénygyümölcs


Bárány: 44% bárány izomhús, 15% bárány húsos szegycsont, 10% bárány zöld pacal, 10% bárány belsőség, 20% gyümölcs és zöldség mix, ebből: 8% alma, 8% sárgarépa 2% cukkini / uborka, 2% zöldsaláta. 1% tengeri halolaj.


Ezen kívül csináltam egy pulyka és egy hal menüt:


Nyers pulyka:


50% csontos darált pulyka hús (30%-os csonttartalom)

15% pulykaporc

15% pulyka szív, máj, lép, here

20% zöldségmix(sárgarépa, cékla, spenót, zeller, paszternák)

1db nyers tojássárgája

1tk lenmagolaj



Nyers hal:


40% darált csontos lazachús

40% egész sprotni

10% kagylóhús

10% gyümölcs turmix(alma, körte, barack, áfonya, málna, szeder)

1dl natúr joghurt



2022. aug. 16. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Aranyos hogy leírod az állat összetevõit.

Egyébként ne vásárolj farkaskonyháról mert kóklerek.

2022. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A hal menüm nem tetszik, inkább 35-35 % a halak és 10% nyers reszelt cukkinit adok hozzá helyette.

Kell neki a rost.

2022. aug. 16. 10:30
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért ne vásároljak onnan?!

Pedig olyan jól kinéztem már neki.

2022. aug. 16. 10:30
 4/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:
95%
Mennyi ideje barfozol a kutyusoddal? Ha régóta akkor jók ezek a menük, ha csak most kezditek akkor csak csirke vagy allergia esetén a nyúl mehet.
2022. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Világ életében nyerset evett, egészen pici kora óta. Csak eddig csirke farhát, máj, szív, zúza volt a menü nyersen. Főtt rizzsel, főtt sárgarépával. Aztán kifújt.

Most néztem utána jobban, szeretném rendesen etetni most már.

10 éves mudi.

2022. aug. 16. 13:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Mudi-foxi keverék*
2022. aug. 16. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!