Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyámnak adok egy kis...

Ha a kutyámnak adok egy kis tejet akkor ugye nem lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
Egy 7 éves keverék kutyám van, kicsi korában adtam neki néha-néha tejet, és egész jól bírta! Nem ment a hasa tőle! 6 évesen is kapott egy keveset és nem ment tőle a hasa! Ha most adok neki akkor gomdolom megint bírni fogja és nem fossa tele a házat! :D

2018. ápr. 28. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

De minek az neki? Miért kísérletezel?


Tényleg nem értem... Mintha csokival etetnéd, de csak olyan mennyiséggel, ami nem okoz problémát.

2018. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Igyál inkább te tejet.
2018. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Maximum hasmenése, vagy kicsit visszaöklendezheti, de minek adnál neki tejet most, ha évekig megvoltatok enélkül?
2018. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szüksége rá, akkor ne adj neki.

Orvos szokta javasolni, ha székrekedése van. Különben nem tesz jót neki.

2018. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert a véleményetekre voltam kíváncsi! Nem kísérletezem, hanem egyszerűen kívánja a tejet! De azóta adtam neki egy kicsit és semmi baja nem lett, se hányás se hasmenés!
2018. máj. 7. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kívánja? Mondta?
2018. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

21:14

Nem mondta, de amikor iszom a tejturmixot, vagy valami egyeb tejes dolgot, akkor egyértelmuen kivancsi!🤷🏼‍♀️

2018. máj. 8. 10:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden kutya kíváncsi mindenre. Újra. Gazdi kajájára. Stb. Enyémek is. De, ha nekem nem hiszel olvass utána, hogy ez nem jó neki.
2018. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!