Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen magyar fajta kutyád...

Milyen magyar fajta kutyád van? És miért azt a fajtát választottad?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 08:38
A kérdező szavazást indított:
Drótszőrű magyar vizsla
Erdélyi kopó
Komondor
Kuvasz
Magyar agár
Mudi
Puli
Pumi
Rövidszőrű magyar vizsla
Egyéb (sinka, májzli, esetleg olyan külföldi fajta, aminek magyar gyökerei vannak (csuvacs, dél-orosz, stb.)
17 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Utcai vegyes :)

A világ legaranyosabb kutyája. Szerintem van benne tacskó, mudi, kuvasz, de Isten tudja, kik a felmenői.

2022. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vizsla, egy helyi csoportba tette fel valaki ingyen elvihetokent, mert nem volt ideje vele foglalkozni. Elég rossz helyen volt tartva, előtte halt meg az előző kutyának és megsajnáltuk.
2022. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Yorkshire terrier (normális méretű) . Kicsi, okos, könnyen tanul, rugalmas. Nem hullik a szőre.

Kistestűből ez a fajta tetszik csak.

Németjuhászom volt anno, otthon anyámeknak meg Kaukázusik.

Németjuhász, Malinois, Rhodesiai, Óriás Snauczer tetszik nekem.

De se elég helyem, se időm nincs nagytestűre sajnos.

2022. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

3as vagyok.

Magyar fajta 😄 bocsi. A fentiek közül a puli, ami viszonylag tetszik.

2022. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Mudim van. Azért mudi,mert beléjük szerettem :). 8 hetesen vettem,ma már 13 éves. Egészséges, mint a makk,szófogadó, hűséges, majd' megszólal.

Egy olyan kutyát képzelj el,akit a mezőn is zargatni kell,mert el nem menne mellőled.


Gyönyörű göndör a szőre,fényes fekete.

Nem kis kutya,nagyobb mudi. Tekintélyparancsoló kutya, hiába nem nagytestű. Ha sétáltatom, vagy odajönnek megkérdezni,milyen fajta,vagy átmennek inkább a túloldalra :) XD


Nagyon könnyen tanul. Én tanítottam. Ül,fekszik, pacsit ad,helyben marad, sétakor csendben van, zebránál leül stb. Egy álom oktatni.


Szerintem nagyon jó kutya. Nincs betegsége, a szőre heti 1 keféléssel gyönyörű.

2022. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Fekete mudi pásztortól, régen volt egy m. Vizslánk is, nagyon imádtam
2022. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6! Nekem is juhásztól van. Egészséges, mint a makk 13 éve! Remélem, még legalább 3 évig velünk marad..
2022. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Komondor! Sokan azt hiszik, buta, lusta, tohonya és nem játékos - na az ilyenek még nem tartottak komondort. Hatalmas pozőrök, imádjak a gazdáikat,legszívesebben a zsebébe nyúlnának, baromi türelmesek és ha rájuk jön a hoppáré, bizony foglalkozni kell velük, mert addig nem hagynak békén! :) Aránylag gyorsan tanulnak, de nagyon önfejűek, én imádom a kutyákat, több fajtával is volt dolgom, de a komondorok olyan egyéniségek, hogy ők a kedvenceim. :)
2022. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
8.# ...úgy értettem, zsebébe bújnának...X)
2022. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%
Fajtamentéstől örökbe fogadott egykor utcán élt kistestű border collie jellegű keverék. Olyan kutyát akartam, akivel lehet túrázni, de jól elvan lakásban is, ő pont ilyen. Viszont ő választott, alapvetően bizalmatlan az idegenekkel, de bennem egyből megbízott valamiért.
2022. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!