Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy alapfokú tanfolyam ára...

Egy alapfokú tanfolyam ára 40-50ezer ft?? Na ezért is van ennyi képzetlen kutya. Hol élnek ezek, azért kicsit már túlzás.

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 06:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Ez csak egy alapfokú suli azért. Ha összerakjuk a többi költséggel, az már szép összeg. Fogom vinni de azért van bőr némelyik kiképző sulin.
2022. aug. 18. 07:53
 12/31 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem első kutyás vagy, akkor végképp nem értem miért jársz kutyasuliba.

Alapvetően két fontos dolog van. Behívás, illetve hogy melletted maradjon. Minden más extra.


Az őrző-védő felesleges, csak elvadítják a kutyákat. Sokszor olyan fajtákat is őrző-védőztetnek, aminek nem való. Nem beszélve a gazdájukról.


A szocializálást pedig meglehet oldani a kutyafuttatókban is.

2022. aug. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted kérdező, mi volna a reális ár? Te mennyiért vállalnád más kutyájának trenírozását, plusz a gazdájáét?
2022. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
63%
A kiképző nem jókedvében csinálja, neki ez a munkája. Az árban benne van a tudása, a tanfolyamok, amiket neki kellett elvégeznie, a hely, a felszerelés stb. Arról nem is beszélve, hogy általában több segítő van a kiképző mellett, őket is ki kell fizetni. Ha sokalod, ne vidd el a kutyát. Ez egy szolgáltatás, nem kötelező vagy létszükséglet.
2022. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
39%

Lol ennyiért csináltatom meg a hajam minden 3.hónapban, na ehhez mit szóltok?

Vau vau vau.. 9-esnek adok igazat, annyira fel van hypeolva ez a kutyasuli így, kutyasuli úgy dolog.

Gazdi vagy, a gazdiság meg azzal jár, hogy edukálod magad a kutyanevelésben és te magad oktatod a kutyádat. Tele van a net útmutatókkal, profi trénerek videóival INGYEN!


Nem jártunk suliba, de behívás, "nem" tiltás, "helyedre" és "ül" parancsok pipa. Mindez 3 hét alatt egy menhelyi kutyával.


Ez nekem kicsit olyan, mint mikor gyereknevelésben akarnak mások okoskodni, meg túlbonyolítják az egészet. Egy gyerek még 10x annyi feleség mint egy kutya, de az ember saját maga neveli és szocializálja, ösztönösen - itt most nem mondom, hogy minden gyerel jól nevelt, de aki érti, az érti - szóval sokaknak az sem atomfizika. Édesanyám óvónő és teljesen kivan a sok szerencsétlen "modern" szülőn, akik könyvekből nevelnek. :D

Az ilyen nem való szülőnek, az olyan meg gazdinak, aki nem képes a saját kutyávájal lépésről lépésre ösztönösen, kitartóan foglalkozni.

Ez kb olyan, mint mikor a "nincs időm gyerekre" szülők lepasszolják a gyereket, mert mennek körmöshöz, meg nekik "nem fér bele". Ott is fizetni kell oviért bölcsiért, mert könnyebb másra sózni azt, amire ő nem képes.

Bocs ha erős, ez az őszinte véleményem.

2022. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
38%
Feleség :D felelőség* bocs autokorrekt
2022. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen árak vannak, ez van.
2022. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy JÓ képzésért ez az ár reális. Nem kötelező kutyát tartani.
2022. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
74%

A kutyasuli elsosorban a gazdanak van, nem a kutyanak. Marmint ha most a hobbi kutyakrol beszelunk es nincs kulonosebb celod vele, csak az, hogy jol nevelt legyen.

Te allitasod szerint mar jartal suliba korabban, akkor minek mennel megint?


En az elso kutyammal megcsinaltam 3 tanfolyamot, de a masodikkal mar nem mentem suliba, mert tudtam, hogyan neveljem es kulonosebb problema nem is volt vele. Ha lett volna, akkor trenerhez mentunk volna persze.


Egyedul oviba vittem a masodikat is, a kolyokkori szocializacio miatt.


Nalunk amugy 35 ezer meg egy tanfolyam, bar videki nagyvaros, nem Budapest. Szoval talalni meg azert olcsobban is.

2022. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Ahogy ráérek mindjárt megsajnálom ezeket:))
2022. aug. 18. 12:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!