Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhászom vagy dobermanom...

Németjuhászom vagy dobermanom legyen?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 16:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann kutyát kertbe ne tarts. Nagyon rövid a szőre, reszketni fog télen.
2022. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De mondom telen ha minden kotel szakad be tudom vinni.
2022. aug. 19. 17:28
 13/30 A kérdező kommentje:
Viszont lenne egy kérdésem. Mennyibe fájna egy faj könyves dobi?
2022. aug. 19. 17:32
 14/30 mijone válasza:
11%
A dobermann fülét, farkát vágják, amit én személy szerint nagyon sajnálok, de utána olyan szééép.🙂 Szeretem ha egy kutya csóválja a fatkát és látszik is a hosszú farkán. 🙂 Mindkét kutyafajtát használja a tűzoltóság, rendőrség, határőrség. Kívánják, hogy sokat foglalkozzanak velük. Hallottam olyat itt Szegeden, hogy a dobermann idegbajos lett és nem lehetett a közelébe menni, lakásban tartott. De olyat is hallottam, hogy a 6 éves német juhász megtámadta a 6 éves kislányt minden ok nélkül sétáltatás közben. De ne ijedj meg, nevelésen is függ hogy viselkedik. 🙂 Nekem Angol Szetterem volt 😢 , huuu de sokat vadásztunk. Aztán megmentettem egy Magyar Vizsla keveréket, őt is imádtam 😢 Mindkettő 16 évig élt. 😭 Egyszóval, mindkettőnek nagy a mozgásigénye és ha van udvar inkább Német Juhász, vagy ahogy te gondolod. 😃
2022. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 mijone válasza:
0%
60-70 000 cirka , míg ők sem inflálódnak. 🙂 De láttam most ingyenes hirdetettet is, ki tudja mi igaz belőle.
2022. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, ennyiért fajtatiszta kutyát kapni törzskönyvvel, minőségi tenyészetből? Szinte esélytelen, főleg manapság. Amit ingyen találtál, az meg biztos szaporítótól van. Amikor kedves nyugdíjas házaspár ad el neked aranyos kiskutyát aranyos alomból, többnyire ők is a nagy szaporítótelepekről kapták nyugdíjkiegészítés gyanánt, hogy tőlük vigyék el. Ésszel vegyetek kutyát, ha nem menhelyről van, semmiképp ne jófogásról, vateráról vagy facebook marketplace-ről...
2022. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
46%
A németjuhászok nagyon cukik. Nekem az a kedvenc kutyafajtám, de hát ízlések és pofonok :)
2022. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
#17 az a baj túl vanak tenyészte és görbe a hátuk. 🥺
2022. aug. 19. 20:30
 19/30 A kérdező kommentje:
#14 nagyon sajnalom. Es köszönöm.
2022. aug. 19. 20:31
 20/30 mijone válasza:
86%
Szívem szerint teknősbékát ajánlanék, hogy ne éld meg egy szeretett családtag elvesztését.
2022. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!