Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám rászoktatni...

Hogyan tudnám rászoktatni hogy a dobozba pisiljen a kutyám?

Figyelt kérdés

van egy 10 hónapos csivavám, már megszokta hogy minden reggel az az elsö hogy viszem le pisilni, nem pisil máshova, mindig megvárja mig leviszem.

most fogok elmenni dogozni, 4 müszakba, és nem lesz itthon senki, aki vigyázzon rá, nem akarom hogy vissza kelljen tartania a pisilést 8 orán keresztül

hoztam neki fel dobozt, raktam bele almot(macskaalom) meg füvet, de sehogy nem akar belemenni?

Mit csináljak hogy rászokjon?


2010. szept. 24. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy rá fog szokni, attól hogy kicsi még nem macska. Egy felnőtt kutya már vissza tudja tartani 8 órán keresztül, és valószínűleg inkább vissza is tartja, minthogy a területére pisiljen.
2010. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem fog már menni, hiszen szobatiszta. Összezavarnád. Legyél nyugodt kibírja. Az enyém is kibír 8órát van amikor többet is kell szegénynek 1 órával és nincsen baj. A lényeg h mielőtt elmész levidd és amikor hazamész akkor is egyből.
2010. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát, lehet hogy tényleg nem fog rászokni....nem akarom összezavarni, csak kibirja azt a 8 órát.
2010. szept. 24. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Kibirja nyugi. 8 órát mdinenki dolgozik, és kibirják a kutyák.
2010. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!