Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire visel meg egy szuka...

Mennyire visel meg egy szuka kutyát az ivartalanítás?

Figyelt kérdés

Pár napja kaptunk egy szuka kiskutyát, aminek az apja a mienk és nincs szívünk eladnina kicsit. Ha megtartjuk biztos, hogy ivartalanítjuk. Nagy testű kutyáról van szó.

Hogy viselik az ivartalanítást a kutyusok?



2022. aug. 23. 14:06
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
19, vedd be a gyógyszered, és utána olvas el még egyszer, mert ez halálos fenyegetésnek számít...
2022. aug. 23. 16:03
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom, mert még soha nem ivartalaníttattunk kutyát."

Elég szomorú.



"Elképesztő, de nem volt belőle soha gond."

És?



"És a bicskát csak irodalmi szabadságom egy kreatív pillanatában írtam. Szerintem jó hasonlat arra, ha valakit hirtelen sokan támadnak le egy döntése végett."

Nyilván én is így értettem....

2022. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogja megélni, hogy pár napig nem lesz kellemes neki aztán meg elfelejti az egészet. Cserébe nem kell attól aggódni hogy véletlen lefial. Plusz tovább fog élni valószínűleg.
2022. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanitas nem töri meg lelkileg a kutyat, ha erre gondolsz. Az en szukam szinte mar masnap olyan volt, mint elotte, ment volna labdazni, meg a masik kutyaval jatszani, persze visszafogtam, nehogy felszakadjon a varrat, de jo kedve volt, miutan mar kiment belole az altato hatasa. Az etvagya is gyorsan visszatert, ugyanolyan aktiv, mint előtte. A viselkedese sem valtozott, nyugodt szivvel ajanlom az ivartalanitast, egy fiatal kutyat nem fog megviselni egy ilyen rutin mutet, ami kb. 1-1.5 óra, aztan viheted is haza. A mi orvosunk adott otthonra is fajdalomcsillapitot - ennek az a hatulutoje, hogy jobban kell kontrollalni, mit csinal a kutya, mert ha nem erez fajdalmat, nem lesz olyan ovatos, mint kellene a mutet utani 1 hetben. Ezert van olyan is, aki nem ad.
2022. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
63%

Jaj, hagyjad már magad. Halálos fenyegetés az persze. Amit te csinálsz meg szaporítás, börtön jár érte, csak szólok, apa! Úgyhogy kushadj, és ne legyél büszke arra, hogy törvényt sértesz.

A gyógyszert te sajnos nem tudod bevenni, agyhalottsàg ellen nincs sajnos. Márpedig neked az van :/

2022. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
31%

#28

Az a baj hogy amit a kérdező csinál az sajnos legális... :(

2022. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
72%

Nem az. Nincs neki felir szàma - mar megfognà a NAV.

Nincs chip a kolykokben, mielott erteksiti.

A tartasi korulmenyeirol is vannak ketsegeim.


Mindemellett erre mèg büszke is… illetve mèg neki àll fejebb. Szakterminologiakkal dobalozik, amirol fogalma nincs (kijelenti, hogy elvagja a torkat, majd megvadol egy valaszolok halalos fenyegetessel… kozveszelyes az ember…)

2022. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!