Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát javasoltok első...

Milyen kutyát javasoltok első háziállatnak egy családi házba?

Figyelt kérdés
Én menhelyire gondoltam de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
2022. aug. 24. 08:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%

Attól függ, hogy cuki kutyát akarsz aki mindenkivel játszik vagy betörő riasztót. Utóbbi esetben Rotweiller.


Első esetben bármi kivétel a tipikus idegbeteg böszme kutya amiből úgy tűnik egyre több van

2022. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
A labrador retriever egy eléggé nyugodt, családias kutya. Bár, ha szó szerint a házba akarjátok, akkor kistestű kell, pl. tacskó.
2022. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Rotit első kutyának véletlen sem kéne ajánlani...


Néhány fontos kérdés számít, kinti lenne vagy benti, vagy vegyesen ?

Mennyi idő lenne rá?

Hajlandó vagy kutyaiskolába vinni, ha szükséges?

Normális kerítés is van, amin nem tud szökni? Utóbbi nélkül semmilyen kutyát nem ajánlok

2022. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Első kutyának lehet jobb lenne egy fajtatiszta, mivel a menhelyi elég zsákbamacska, simán derülhetnek ki később komoly viselkedés problémák, amit eltitkoltak örökbefogadásnál, illetve, ha fiatalt választotok, francia se tudja milyen lesz a személyisége, mérete felnőttként. Vagy esetleg fajtamentés.

Kinti vagy benti lenne? Mennyit tudnál egy nap foglalkozni vele? Milyen mozgást tudsz biztosítani?

2022. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
A legjobb a talált kutya vagy a menhelyi, a méret funkció függő mire kell, csak úgy vagy jelezni vagy védeni, s aztán ezeket figyelembe véve át kell gondolni, hogy mekkorát tudsz hosszú távon normálisan etetni!
2022. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
55%

Hazorzonek lesz vagy hobby kutyanak? En is menhelyrol hoznek kutyat. Gyerekek vannak? Macska vagy mas kisebb allat? Nekem a French Bulldog

tetszik,de nem hiszem,hogy pont menhelyen osztogatjak. Ott tobbnyire utcaturmix kutyusok vannak. De el kell menni, megkerdezni az ottani gondozokat. Ok ismerik mar a kutyusokat. Melyik nyugodtabb,melyik agresszivabb.

2022. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én vegyesen szeretném tartani és naponta rengeteget tudnék vele foglalkozni.Vannak gyerekek a de már nagyok és van normális kerítés is viszont nincs más állatom de az biztos hogy mindig lenne társasága,és sok törődést es szeretetet kapna.
2022. aug. 24. 09:10
 8/22 anonim válasza:
88%

Labrador és/vagy golden retriever. Nagyon gyorsan tanulnak és gyerekszeretők. Illetve biztos hogy nem fognak megharapni.

Remélem tudtam segíteni:)

2022. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm én is ezeknek gondolkoztam.
2022. aug. 24. 09:17
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Ne vegyél szaporított kutyát, tuti van több menhely a környéken, menj el, mondd el az elképzelést, adsz elérhetőséget, rövid időn belül megoldódik, sajnos...
2022. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!