Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukám túletette a kiskutyáma...

Anyukám túletette a kiskutyámat . Lehet valami baja ?

Figyelt kérdés

Reggel , mire felkeltem már fel volt duzzadva , többször hányt is . 30 perc múlva már az állatorvosnál voltunk , kapott két injekciót , de azon kívül , hogy összeszidtak , nem mondtak semmit . A kutyus jól van , szaladgál(na) . Ma már nem fog kapni enni .

Lehet baja ?

Előre köszönöm a válaszokat



2022. aug. 24. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz kiskutya alatt?

Mit adott neki anyád?

2022. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
El is pusztulhat. Az én anyósom is teletömte a kiskutyánkat, zihált és rosszul volt. Ha az orvos nem mondta, nézzétek meg a neten, hogy egy ... kilós kiskutyának mennyi ételt kell adni, NAPONTA !
2022. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 hónapos , száraztápot kapott .
2022. aug. 24. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Mivel anyád máskor is túl fogja etetni, igen, lehet.
2022. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Van egy táblázat a neten, ami korra és kilóra írja elő az adagot a kutyának.
2022. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Most így egyszeri alkalomtól kétlem, hogy lenne baja, pláne, hogy volt állatorvosnál is. Viszont azért nem kéne túletetni a kutyát. Sok kutya van, aki ha tőle függene, akkor halálra tudná enni magát, mert bármit adsz neki, bármennyit is adsz, ő akkor sem fog nemet mondani. És pont azért, mert sok kutya ilyen, ezért kell a gazdának okosabbnak lennie, és nem teletömni őt.
2022. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat !
2022. aug. 24. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Én is túlszoktam etetni. Kicsit szokott hányni füvet, de más baja nincs. A kutyám szintén 4 hónapos.
2022. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!