Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes-e 13 éves korában...

Érdemes-e 13 éves korában először elvinnem máltai selyem kiskutyámat kozmetikába? A szőre csomós, nem tudom mit tudnának vele kezdeni.

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha a szőre tiszta filces,valószínűleg lenyírják.Még mindig jobb,mintha elhanyagolt,loncsos maradna.
2021. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Annyira csomós és elhanyagolt a szőre, hogy nem tudod kifésülni sem? Eddig hogy kezelted? Pontosabban miért nem kezelted? Vagy nem is vágattad neki soha, csak hagytad, hogy körbe nője?

Komolyan nem értem egyeseknek minek kell kutya, ha képtelenek gondoskodni róla...

2021. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Persze,hogy érdemes..ennek a kutyának a szőre bőven 13 év alatt is kellett volna,hogy szakembert lásson.:D
2021. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
13 éves a kutya, így nem igazán értem a kérdést, ha eddig soha nem volt kozmetikában és te sem fésülted hát... az lehetetlen, akkor már mozogni sem tudna az összecsomósodott szőrtől.
2021. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
de nyugodtan vidd el, rendbe teszik a szőrét. Tudnak vele "mit kezdeni" nyugi :)
2021. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha nagyon gáz, akkor első körben tuti nagyon rövidre fogják nyírni, de majd visszanő, illetve kérj tanácsot az ápolását illetően.
2021. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!