Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedülálló/egyedül élőnek...

Egyedülálló/egyedül élőnek kutya? Nem rossz neki a túl sok egyedüllét,amíg dolgozom?

Figyelt kérdés

Egyedül maradtam a kutyámmal, aki társaság kedvelő. Nem fogja megviselni az egyedüllét, amíg dolgozom?

Volt barátomhoz került 2 macska akikkel felnőtt és egyedülálló vagyok. Csak ő meg én vagyunk.

Macska nekem túl sok volt,mert kicsi a lakás és munka után kutyával séta meg csavargás kutyával, aztán alig vagyok itthon. Macska amúgy is kivágyott, ott meg van erkély és boldogabb.


2022. aug. 24. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ, milyen kutya. Egy társasági kutya (csivava, máltai selyem stb.) nem arra van, hogy 8-10 órára egyedül hagyják, igényli az ember konstans közelségét. Egy munkakutya (terelő, vadász/retriever), főleg, ha van játéka, neadjisten udvara, simán elvan magában, persze a munkakutyák rá vannak szokva az önálló gondolkodásra, és ez egy akaratosabb fajtánál, pl. tacskó nevelés kérdése, hogy a bútorok leamortizálásában nyilvánul-e meg, amíg távol vagy. Ha nem ölebről van szó, és jólnevelt, akkor nem aggódnék, csak legyen vize.
2022. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha eddig is benti volt és néha hagytátok már magára annyira nem veszi észre, valószínű azt sem nagyon veszi észre hogy 5 vagy 8 órára hagyod magára.. mivel a legtöbb kutya ilyenkor alszik, úgy meg hamar eltellik az idő
2022. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Volt egyedül, amíg dolgoztunk. De egyedül kevesebbet beszélek és nem vagyok aktív annyira.

Kis méretű, palotakutya.

2022. aug. 24. 19:41
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Majd hozzászokik

Ha nem vagy otthon esetleg kapcsolj be neki rádiót vagy tvt

Kevésbé érzi majd magát egyedül

2022. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pont ezek nincsenek itthon. Nem tévézek és rádiót se hallgatok.
2022. aug. 24. 21:52
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Majd hozzászokik, de a tv meg a rádió pont nem kell kutyának, kivéve, ha van kifejezetten erre specializálódott adó... (Mondjuk ha lenne, egy rádió beszerzése igazán aprópénz.)
2022. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok rádiót venni. Semmi média nem kell nekem..
2022. aug. 25. 05:05
 8/14 A kérdező kommentje:
Maximum laptopról tudnék online rádiót kapcsolni ,de net sincs, csak mobilnet széles adatforgalommal ami nekem mindig elég volt. Maximum le tudok tölteni valamit.
2022. aug. 25. 05:06
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Na, a pincsi pont az a fajta, ami napi 23 órát képes aludni 😂

Ne aggódj, csak hagyjál neki vizet, inni tudjon, meg ha nem zabálós egyed, akkor valami nagyobb szemű száraztápot, amit elrágicsál, nasizik addig, meg valami rágójátékot, ha esetleg valami véletlen folytán mégis unatkozna, meg plüsst, amivel alhat, aztán szevasz tavasz, észre se fogja venni, hogy nem vagy ott, csak amikor hazaérsz, tapasztalat 😂

2022. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ehhez már nem sok köze van a kérdéshez, de elég durván tolod, ha semmi média nem kell. Kemény, hogy rádiód/spotify-od nincs, de a gyakorin fenn vagy. :D
2022. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!