Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedülálló/egyedül élőnek...

Egyedülálló/egyedül élőnek kutya? Nem rossz neki a túl sok egyedüllét,amíg dolgozom?

Figyelt kérdés

Egyedül maradtam a kutyámmal, aki társaság kedvelő. Nem fogja megviselni az egyedüllét, amíg dolgozom?

Volt barátomhoz került 2 macska akikkel felnőtt és egyedülálló vagyok. Csak ő meg én vagyunk.

Macska nekem túl sok volt,mert kicsi a lakás és munka után kutyával séta meg csavargás kutyával, aztán alig vagyok itthon. Macska amúgy is kivágyott, ott meg van erkély és boldogabb.


2022. aug. 24. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jesszus ez kész őskor

A kutyádért meg nem bírsz venni az ócskásnál 500 ért egy magnót, hátha jobb neki..omg

2022. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elég neki zenelejátszó is, nem kell híradót hallgatnia ... -.- ...

Az én kutyám is zenét hallgat itthon:

https://www.youtube.com/watch?v=DyWGOQzOGcM

2022. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy tv/radio for dogs youtube-kereséssel többre mész, mint egy Hooligans-számmal. Bár a kutyának biztos tetszik, mert nem érti az értelmetlenségét.
2022. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem nézek tévét és radio se lesz. Főleg,mert külföldön lakom és itt van rá adó, ami nagyon sok. 30 ezer Ft 3 hónap kb.
2022. aug. 26. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!