Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Soha többet nem fogja használn...

Soha többet nem fogja használni a fülét?

Figyelt kérdés

Sziasztok... Van egy 10 éves kislányom... Begyulladt a füle nagyon, megtelt vérrel felfúvódott nagyon, sírt minden reggel szegénykém... :(


Állatorvos megműtötte, összevarta neki, de azóta kapargatja, stb.... A másik füle szép hegyesen áll, ez pedig lehajlik... Vajon soha többet nem fogja tudni használni ezt a fülét úgy,mint a másikat?


Pásztorkutya, 10 éves lány



2022. aug. 27. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kapargatja, tessék gallért tenni rá.

Ha meggyógyul, még felállhat.

2022. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF B*sszus, eskü, az első olvasatra azt hittem, csak rossz kategória és tényleg gyereked van.


ON Még ha nem is áll fel a füle újra, attól még a hallófunkció visszatérhet. (Nem tudom a leírás alapján, téged mi zavar jobban)

De esztétikailag is helyreállhat idővel. (Nem írtad, mikor volt a műtét.) Gallér kellemetlen, de sajnos ilyenkor alap.

2022. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Keverek kutyusomnal is ez volt, csak neki lelogo fule van, de nagyon durva latvany volt, egyik este meg semmi baja nem volt, masnapra teljesen bedagadt a fule, megtelt verrel, rohantuk az orvoshoz.

Neki is megmutottek es igazabol majdnem olyan lett, mint regen volt, csak hat ugye latszik rajta a heg. Gallert adtam ra, nem vakarhatta.

Hallani ugyanugy hall, nem erintette a hallasat.

2022. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Régebben szét álltak a fülei, ez volt a legszebb benne.😭


Vajon helyre fog jonni valamikor? 😭

2022. aug. 27. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit szedd ossze magad kerdezo, a kutyad eleg nagy fajdalmakat es mutetet elt at, te meg azon sirsz, hogy vajon olyan lesz-e mint regen a fule.

Fejezd be.

Lehet olyan lesz, lehet nem, de orulj neki, hogy el a kutyad. Talan az nem fontosabb, mint egy kis esztetikai hiba?

Erdekes az ertekrended :(

2022. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

'Én is azt hittem, hogy rossz kategória, de csak egy divatmajom az ...'


Ha így folytatod a beszédstílusodat ,lehet holnaptól mostohaapádnak fogsz szólítani.Már ráfért egy kis kenés a motorjának.

2022. aug. 27. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy divatmajom, akinek fontosabb az, hogyan néz ki a kutyája, minthogy meggyógyul-e ...
2022. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindkettő fontos.
2022. aug. 28. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!