Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális dolog, hogyha...

Az normális dolog, hogyha valakinek lakásban vannak kutyái, akkor az egész lakásban el kell viselni hogy büdös van?

Figyelt kérdés

Életemben először elek 2 kutyával

2 nap után a pokolban érzem magam

Az egész lakásban ázott kutyaszag van, az ételük is büdös a konyha közepén, van egy pár hónapos, aki egy textilre pisil a nappali előtt…

Meg az én szobámban is érzem ezt a szörnyű szagot, öklendezni szoktam tőle

Az egyik kutya idős, az alapból iszonyat büdös…

Eleve depressziósan kerültem ide, most kb meg akarom ölni magam emiatt, nagyon nem bírom a szagokat

Lehet ezen segíteni egy takarítással?

Vagy ez normális dolog egy kutyás lakásban?


2022. aug. 30. 10:17
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám például nem büdös, nem azért, mert megszoktam, mert elég érzékeny vagyok a szagokra, hanem tényleg nem. Az egyik szomszédomék keverék mentettjét sem érzem büdösnek, egy másik szomszédom két ivaros kan kutyáját viszont már büdösnek érzem.

A te kutyáid ivarosak vagy ivartalanok? Mennyit takarítasz, és mivel? Lehet még illatosítókkal tompítani, vannak olyanok, amik kutyákra sem károsak.

2022. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem bírod a kutyákat minek költözöl olyan helyre ahol 2 is van? Minden rendben veled?
2022. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%

Itt valószínűleg a kutyapelenka szagát érzed a legjobban (a textil, amire pisil a kicsi). Érdemes lenne kinti wc-zésre szoktatni.

Egyébként, ha ápoltak a kutyák, nem kéne, hogy durva szaguk legyen.

2022. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván a szüleihez ment vissza de nem ez a lényeg.


Meg kellene fürdetni őket, kidobni a pisis textilt és kinti pisilésre szoktatni, a kaját is kitenni veranda, előszoba vagy csak x időben adni.

Ezen kívül fertőtlenítős, illatos felmosás a teljes lakásban, kutyák büdös plédjét stb kimosni - kidobni.


Orvos lássa az idősebbet.


Ilyesmik.....

2022. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, sajnos nem vagyok milliárdos hogy legyen saját high tech lakásom, jelenleg egy épp alig élő mentális beteg vagyok

Haza kellett költöznöm, de az egyik szülőm kidobott otthonról, mert gyűlöl

Egy rokonomnal húzom meg épp magam az isten háta mögött Szeged mellett, ha ő nem lenne, mehetnek egy hajléktalan szállóra

Ezen kívül egy férfivel eltartathatnám magam, de sajnos nem vagyok képes egy kapcsolatra

Remelem kielégítő volt

A kutyákra visszatérve én szívesen kitakarítanék, de nem tudom hol kellene kezdeni..

a rokonom az extra büdös kutyájával ölelkezve alszik, szóval sajnos ő nem érzi ennek a helyzetnek a súlyát

2022. aug. 30. 10:42
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
Kefélés, száraz sampon, fürdetés, takarítás a lakásban, kutyák dolgait kimosni. És általános rend és tisztaság, remélem nem kell mondani. Lakáskutya, ha csak nem fetreng bele valamibe, nem büdös. Rendszeres ápolás és takarítás mellett semmilyen állat nem büdös (nem, még a disznó, meg a ló sem, csak azokat is kéne ápolni, meg nek felhalmozni a trágyát a kert végében)
2022. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
62%
Akkor inkább legyél hálás ahelyett hogy ity panaszkodsz.
2022. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Hat ez a kutya iszonyat büdös… olyannyira hogy meg az én szobámban is érezni…

Öklendezve, de úgy néz ki meg kell szoknom.

Vagy küldjön valaki 3 doboz xanaxot es akkor meg lesz oldva minden

2022. aug. 30. 10:50
 9/60 anonim ***** válasza:
71%
Vedd meg magadnak
2022. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt büdös a kutyánk, még öregkorában sem.
2022. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!