Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kiskutya foga...

5 hónapos kiskutya foga letört, vagy kiesett, nem tudom eldönteni. Hétfőn nyit az állatorvos. Menjünk másikhoz, vagy várhat addig?

Figyelt kérdés

Fogváltás előtt vagyunk és a kutyus foga letört. Vagyis nem tudom eldönteni, hogy az az előző fog "belseje", vagy az új fog bujik ki a helyén, mert van ott valami tompa fehér kis valami. Nem érzékeny rá, játszik, eszik ugyanúgy. Hétfőn nyit az állatorvos akihez szoktunk járni, keressünk másikat, vagy várhatunk addig?


Másik fogából is le van törve, ma vettem észre. Nem nagyon, csak pár miliméter. Imádja húzigálni a rongyot, szerintem akkor törhetett le. Lassan úgyis kiesnek, csak a fertőzések miatt aggódom.



2022. aug. 31. 23:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10 Az egyikben nem vagyok biztos, a szemfog biztos, hogy törött, de az is, hogy tejfog :D


#9 Köszi :D

2022. szept. 1. 10:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!