Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az? Baj lehet belőle?

Mi lehet az? Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Egy lány kiskutyám van és a jobb hátsó combja, pontosabban az egyik bimbója alatt van egy kis göcs, mi lehet az??? súlyos is lehet??? mondjuk lehet h egy kicsit fáj neki mert nem szereti ha hozzá érek, de nem nyüszít sem semmi...
2010. szept. 25. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
kullancs, szemölcs, daganat...vidd orvoshoz
2010. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem tom,de doki

biztos görcs?

2010. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem görcs.... GÖCS-1KIS CSOMÓ
2010. szept. 25. 12:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Tényleg muszáj elvinni,komoly baj előjele is lehet.
2010. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet szemölcs-a hajlatban gyakori, lehet daganat, lehet kullancs. Állatorvos tudja megmondani, látatlanban még ő sem.
2010. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Morfologus ***** válasza:

Azért szerintem egy kullancsot mácsak észrevesz az ember.

Vagy csak a falusiak ismerik fel? :)

2010. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Morfologus, nem csak a falusiak ismerik fel, de amikor az én kutyámban volt első körben én is szemölcsnek néztem, persze a lábakat csak második pislantásra vettem észre ;)
2010. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Énis falusi vagyok... szobakuyárol van szo, igaz szoktam kivinni porazon, meg neha kiszokkik es akkor mar hagyom hadd legyen kinn egy kicsit... nemhiszem hogy kullancs, a boren van merrt ugy ahogy megfogom erzik, hogy a boren van belul...
2010. szept. 25. 13:18
 9/15 A kérdező kommentje:
Eltűnt a göcs, de a helyen van valami barna kerek folt... mi a baj, szüleim szerint semmi baj, de engem nem hagy nyugton... Segitsetek!!! Köszi!!!
2010. okt. 1. 14:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyu látatlanba a doki se tudja megmondani , hogy mi lehetett ott. Én valószínűnek tartom, hogy kullancs lehetett. Ha az volt akkor nagyon figyelni kell a kutyát, mert ha fertőzött kullancs csípi meg akkor beteg lesz a kutya is. És az az életébe kerül.
2010. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!