Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet, ha belepnek a...

Mitől lehet, ha belepnek a legyek egy kutyát?

Figyelt kérdés

Nem az én kutyámról van szó, rajta még nem láttam legyet.

Viszont az egyik házban van 2 kutya, szeretem őket, mindig megsimogatom, kölyökkoruk óta "jóban vagyunk". Az egyik zsemleszínű, rajta nem szokott lenni, a másikon, a feketén viszont nagyon gyakran látok, és nem csak egy-egy ponton, hanem az egész hátán, fején, tehát nem csak egy sebre mennek. Egyébként jól vannak tartva, Rendesen etetik őket, nincsenek kikötve, stb. Törzskönyves labradorok.

Egyszerre van, hogy 10-20 légy mászkál rajta.


2010. szept. 25. 14:17
 1/3 anonim válasza:
Mézett etél?
2010. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kutyák előszeretettel fürdőznek meg számunkra undorító piszkokban például állat tetemek,trágya stb. Talán ez lehet az ok.
2010. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De egy nagyon szépen gondozott kertben vannak tartva, sétálni nem viszik őket, nem hinném, hogy ott belefetrengene akármibe is.
2010. szept. 25. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!